Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
Porażka zeZniczem

Porażka zeZniczem14-09-2019

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 29.08.2019 | odsłon: 451

  Kventsar TAK, Kędra NIE

  Tuż przed zamknięciem okienka transferowego w zespole Broni zajdą zmiany. Patryk Kędra, 20 - letni zawodnik pozyskany z Energii Kozienice nie doczekał się debiutu w naszym zespole i jesień spędzi ostatecznie w czwartoligowym Prochu Pionki. Z kolei z naszą drużyną od pewnego czasu trenuje Maksim Kventsar i wszystko wskazuje na to, że będzie on dokoptowany do kadry.

 • dodano: 29.08.2019 | odsłon: 194

  Rocznik 2002: Wreszcie pokazali...ikrę

  Extraliga rocznik 2002
  Kosa Konstancin - Broń Radom 3:4 (2:2)
  Bramki: Lis, Machajek, Oparcik, Kiełbasa

  Po dwóch porażkach w iernym stylu, nasi juniorzy wreszcie pokazali charakter i dobrą grę. Od 38 minuty grali w upał w osłabieniu po czerwonej kartce Kiełbasy. Drużyna przegrywała 0:1, potem 1:2, prowadziła 4:2 i skończyło się 4:3. Gratulujemy postawy!

 • dodano: 29.08.2019 | odsłon: 352

  Jakub Zych oficjalnie w Sandecji!

  17 letni Jakub  Zych, zawodnik Broni Radom został juz oficjalnie graczem I ligowej Sandecji Nowy Sącz. W poprzednim sezonie zagrał w trzech ligowych meczach w barwach Broni, wystąpił również 90 minut w pucharowym pojedynku z Polonią Warszawa. Trener Dariusz Różański w zawodniku pokładał duże nadzieje na obecny sezon, ale w lipcu młody gracz otrzymał zaproszenie na testy do pierwszoligowca i wypadł bardzo dobrze. Jesienią będzie występował głównie w czwartoligowych rezerwach, w ekipie juniorów walczącej o Centralną Ligę Juniorów, ale w tygodniu będzie pojawiać się na treningach pierwszego zespołu!
  Kubie życzymy powodzenia w nowym klubie i udanej walki o miejsce w pierwszoligowym składzie!

 • dodano: 28.08.2019 | odsłon: 36

  Rocznik 2007: Podwójne, środowe zwycięstwo

  Dwa mecze ligowe w środę rozegrali chłopcy z rocznika 2007. W obu przypadkach chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkania.
  I liga
  Broń - Mlodzik 5:1
  Bramki: Bodnarczuk 2, Górka, Ogorzałek, Witkowski.
  II liga
  Broń II - Iskra Zbrosza Duża 11:0
  Bramki: Górecki 3, Wdowski 3, Jaworski, Trojanowski, Suligowski

 • dodano: 28.08.2019 | odsłon: 431

  Broń wysoko w rankingu PJS

  Drużyna Broni Radom po pięciu kolejkach zajmuje drugie miejsce w rankingu Pro Junior System. W tym roku mamy nieco młodszy zespół stąd duża szansa na zagarnięcie nagrody finansowej. Dla naszej drużyny najwięcej punktują Damian Kołtunowicz i Kacper Jedynak, a także Szymon Jagieła, Damian Winiarski i Kamil Sternicki. Trzeba jednak przypomnieć, że prawo do nagrody mają zespoły, które utrzymają się w lidze.

 • dodano: 27.08.2019 | odsłon: 134

  Kolejne wyróżnienie Śliwińskiego

  Tygodnik Piłka Nożna wyróżnił zawodników III ligi grupy I za udział w piątej kolejce. Po meczu Wasilkowa z Bronią, w "jedenastce" kolejki znalazł się Przemysław Śliwiński, który zdobył zwycięską bramkę w tym meczu. Trzeba przyznać, że Przemek w kolejnym meczu może być zadowolonym. Trafił również w meczu z Lechią, ale cieszy nas też jego rosnąca forma. Trenerowi Dariuszowi Różańskiemu bardzo fajnie udało się wkomponować do kadry dwóch napastników i współgranie Przemysława Śliwińskiego z Kamilem Czarneckim wychodzi bardzo dobrze. Przy odrobinie szczęścia w Wasilkowie, Przemek mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale po jego trafieniu sędzia pokazał spalonego.

  Jedenastka 5 kolejki:
  Kowalczyk (Polonia) - Paczkowski (Olimpia), Burzyński (Huragan), Żwir (Ostróda), Kubicki (Ostróda), Pieńkowski (Unia), Maciejewski (Świt NDM), Ressel (Huragan), Warchoł (Pelikan), Śliwiński (Broń), Jackiewicz (Olimpia).

 • dodano: 27.08.2019 | odsłon: 336

  Prezes Broni, za piłką goni!

  Robert Wicik, nowy prezes Broni Radom znajduje się w ścisłej kadrze oldbojów Radomskiego Okręgowego Związku PIłki Nożnej. W ostatni weekend kadrowicze zagrali pierwszy mecz, pokonując 9:0 oldbojów Wisły Chotcza. Sam wynik nie ma znaczenia, bo pojedynek uświetnił uroczyste otwarcie nowego obiektu sportowego w Chotczy. Prezes Wicik na boisku poradził sobie bardzo dobrze, ale trzeba zaznaczyć, że w kadrze zagrało kilku innych zawodników, którzy przez lata związani byli z Bronią: Mikołaj Skórnicki, Robert Stępniewski, Piotr Cichawa, Paweł Lewandowski, czy krótko grający w naszym klubie, bramkarz Zbigniew Wróbel. 

 • dodano: 27.08.2019 | odsłon: 291

  Zrzutka trwa. Pamiętajmy o licytacji!

  Za nami pierwszy tydzień licytacji, po której zwycięzca będzie miał okazję wziąć udział w treningu seniorów Broni Radom. Pieniążki z licytacji zostaną przekazane na naszą zrzutkę. Tutaj zgromadzone zostało już ponad 3200 zł. Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy. Wszystko po to, aby drużynie seniorów i naszym grupom młodzieżowym było łatwiej!

  Więcej w rozwinięciu

  ZRZUTKA TUTAJ

  LICYTACJA TUTAJ