Z liderem o pełną pulę

BROŃ RADOM - LEGIONOVIA LEGIONOWO
    Sobota godz. 17
    Stadion, ul. Narutowicza 9

Zmazać plamę i zapomnieć o meczu w Wikielcu. Taki cel przysłania naszym zawodnikom w ostatnich dniach i zdają sobie sprawę, że jedynym sposobem będzie dobry wynik z liderem, Legionovią Legionowo. Przyjeżdża do nas silny, rozpędzony przeciwnik, jeden z kandydatów do awansu. Jednak Broń u siebie pokazała, że potrafi grać przy N9 z każdym. Liczymy na doping kibiców, którego ostatnio bardzo brakuje. Liczymy na walkę i dobry występ drużyny! #RazemdlaBroni

• dodano: 05.05.2022 | odsłon: 28

Korbank wspiera talenty Broni

Firma Korbank - Internet Telewizja wspiera młode talenty i Akademię Broni Radom! Drużyna z rocznika 2008 otrzymała komplet bardzo dobrych piłek firmy Adidas!
    - To w podzięce dla chłopców za dostarczanie tak emocjonujących wrażeń jeżdżąc po kraju - mówią przedstawiciele firmy Korbank! Życzymy naszym młodym piłkarzom, aby zdobywali nowymi piłkami jak najwięcej goli, a firmie Korbank serdecznie dziękujemy!
    (Więcej zdjęć znajdziecie na facebooku Akademii)

• dodano: 05.05.2022 | odsłon: 149

Przygotowania na mecz z liderem

Od poniedziałku nasi piłkarze solidnie przygotowują się na mecz z liderem, Legionovią Legionowo. Sytuacja kadrowa poprawia się w drużynie. Czeka nas niezwykle ciężki pojedynek. Trzeba mieć nadzieję, że zespół mentalnie podniesie się po słabym meczu w Wikielcu.
    Cieszy na pewno fakt, że do zespołu dołączyli Carlos Ramirez, Michał Kielak i Matheus Dias. O tym, czy zagrają w sobotę zadecyduje zapewne dyspozycja dnia. Niestety na mecz z liderem wypadł za kartki Igor Kośmicki, który musi pauzować dwa mecze. Wkrótce szersza zapowiedź meczu z Legionovią
    ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

• dodano: 04.05.2022 | odsłon: 106

Grali ligę i puchar

W środę w III lidze odbyły się zaległe mecze. Rozgrywano też półfinał mazowieckiego Pucharu Polski. Legionovia po 120 minutach pokonała Polonię Warszawa i zagra w finale. Z kolei w lidze dystans do Broni zmniejszyły ekipy Ursusa Warszawa i Pelikana Łowcz.

Extraliga 2005
    BROŃ RADOM - VARSOVIA WARSZAWA 3:1 (2:0)
    Bramki: Dąbrowski 2, Kowalski z rzutu karnego
    Broń 2005: Ginał - Drużdżel, Strzałkowski, Banaszkiewicz, Szczęsny, Bryks (75 Gocel), Kowalski (85 Małaczek), Szwed (70 Kapusta), Romelczyk (65Ankurowski), Głogowski (85 Kapturski), Dąbrowski (80 Pyka).
    - Pierwsza połowa,mimo dużego upału tej wiosny przebiegała w dobrym tempie.Oba zespoły grały zaciekłe.Naszą grę,w tej części udokumentowaliśmy dwoma trafieniami.Zawodnicy środka pola grali wysokim pressingiem i to przyniosło żądany efekt.Na drugą połowę wyszliśmy z założeniem przetrzymania naporu przeciwnika i dołożeniu przynajmniej 1 gola.Pomimo stworzeniu 2 sytuacji bramkowych,goście łapią kontakt i nasza gra nie wygląda już tak okazale.Po dokonaniu kilku zmian zmęczonych zawodników,ofensywna akcja kończy się celnym trafieniem.Varsovia nie odpuszcza i walczy do końca,lecz nasi Chłopcy z Placu Broni dzielnie utrzymują wynik do końca! Był to kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu.Więcej skuteczności w obronie i ataku.Mental na przyzwoitym poziomie. BRAWO DRUŻYNO! Za tydzień rewanż z Unią! PRZEŁAMANIE TRWAJ JAK NAJDŁUŻEJ - relacjonował nam trener Dariusz Różański.

• dodano: 01.05.2022 | odsłon: 411

Rezerwy wygrały z GKS Stromiec

Klasa A
    Broń II Radom - GKS Stromiec 6:1 (3:0).
    Bramki: Ł. Machnio 14, 43, Wójcik 27, 77, Chełstowski 80, Wójcicki 85 - Grodecki 72 z karnego
    Broń II: Kołodziej - Stępień, S. Machnio (80 Urbaniak), Niewola, Drachal (60 Woźniak), Ł. Machnio (80 Lifantyi), Więcaszek (80 Wójcicki), P. Kiełbasa, Wójcik (79 Chełstowski), Ambrozik, Kaczmarczyk (63 Grudzień).
    W niespełna 30 minut nasi młodzi piłkarze zdobyli trzy bramki i zapewnili sobie przed przerwą wysokie prowadzenie. Rywale również mili swoją okazję. W 38 min poprzeczka uratowała Broń od straty gola.
    Po przerwie więcej  próbował grać zespół gości, zdołał nawet zdobyć bramkę na 3:1 i przez chwilę widac było, że Stromiec chciałby jeszcze powalczyć o dobry wynik. Szanse rozwiał Bartek Wójcik, który zdobył gola, a za moment padły kolejne bramki.
    - Zrobiliśmy swoje zdobyliśmy 3 pkt i to jest dla nas najważniejsze. Zagraliśmy przeciętnie. Ale to też świadczy jaki chłopaki mają potencjał że grając średnio strzelamy 6 bramek czołowej drużynie w lidze i marnujemy drugie tyle klarownych sytuacji. Cieszymy się, jutro trenujemy i zaczynamy przygotowania do kolejnego bardzo ciężkiego meczu - powiedział trener Krzysztof Banaszkiewicz.
    ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 01.05.2022 | odsłon: 27

Zobacz skrót meczu

Wikielec TV opublikował już obszerny skrót wideo z sobotniego meczu z Bronią Radom. Gospodarze wygrali to spotkanie 4:1. Nasz zespół zagrał słabo i poza ładną bramką Huberta Derlatki i kilkoma drobiazgami, nie ma nad czym się rozpływać. Skrót meczu to materiał dla ludzi, którzy lubią mocne kino, ale też podręcznik do nauki dla naszego zespołu. Temat lekcji: jak się nie gra w piłkę!

ZOBACZ SKRÓT MECZU TUTAJ

• dodano: 30.04.2022 | odsłon: 114

29 kolejka. Przewaga topnieje

W sobotę rozegranych zostało siedem spotkań III ligi, grupa 1. Po porażce w Wikielcu, nad strefą spadkową nasza Broń ma juz tylko pięć punktów przewagi. Przed nami mecz z liderem, ktory rozstrzelał drużynę z Giżycka!
    ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz 0:2
    Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 3:2
    Wissa Szczuczyn - Pilica Białobrzegi 2:2
    Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów 2:1
    Legionovia Legionowo - Mamry Giżycko 7:0
    Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1