e-mail: hasło:
  • dodano: 12.11.2021 | odsłon: 64

[LIVE] Mecz z Ursusem!

BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA
    Początek meczu godz. 18. Liczymy na walkę i kolejne punkty naszej drużyny na swoim stadionie.
    Relacja tekstowa na żywo TUTAJ

Transmisja na facebooku na profilu
    TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 64

Zdjęcia z treningu. Kup bilet na mecz!

Mimo święta, nasz zespół trenował dziś na bocznym boisku. Były to ostatnie zajęcia przed piątkowym meczem z Ursusem Warszawa. Poza Bartkiem Olszewskim i Damianem Machajkiem, wszyscy zawodnicy są zdrowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Uwaga!! Jest już uruchomiona internetowa sprzedaż biletów na mecz z "Traktorkami"
    KUP BILET TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 180

Rocznik 2005: Wygrana z AS Radomiak

I liga mazowiecka 2005
    BROŃ RADOM - AS RADOMIAK 1:0 (0:0)
    Bramka: Kacper Banaszkiewicz 73 z karnego
    Co za emocje, co za mecz!!! Pierwsza połowa wyrównana i zachowawcza, bez większych sytuacji bramkowych. Tuż po przerwie to goście mieli jedną doskonałą okazję, ale piłka przeszła obok słupka. W 73 minucie Kacper Dąbrowski faulowany był juz gdy składał się do strzału. Rzut karny udało się zamienić na bramkę. W 78 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Stanisław Więcaszek i w końcówce zespół zagrał bardzo dobrze w osłabieniu. W 90 minucie mogło być 2:0, ale bramkarz Radomiaka popisał się świetną interwencją w sytuacji sam na sam.

ZDJĘCIA TUTAJ

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 43

Rocznik 2003: Wygrana z Mazurem

Extraliga 2003
    BROŃ RADOM - MAZUR KARCZEW 3:2
    W ekstraligowym spotkaniu juniorzy trenera Mikołaja Skórnickiego odnieśli upragnione zwycięstwo. Prowadzili już 3:1, stracili gola i końcówka była nerwowa, ale udało się drużynie dowieźć wygraną do końca.
    (Więcej wkrótce)

• dodano: 11.11.2021 | odsłon: 221

Gramy z Traktorkami! Wszyscy na mecz!

Piatek godz. 18
    Stadion przy Narutowicza 9

Przed nami kolejny ciekawie apowiadający się pojedynek przy Narutowicza 9. Nasza Broń zmierzy się z Ursusem Warszawa. "Traktorki" w ostatnich latach to nasz odwieczny rywal. Teraz goście przyjeżdżają do Radomia mając tyle samo punktów co Broń. Już teraz serdecznie zapraszamy na stadion.

• dodano: 10.11.2021 | odsłon: 24

Radkom oferuje usługi w zakresie:

• dodano: 10.11.2021 | odsłon: 320

Wrócił Elian, trenuje Breno (ZDJĘCIA)

Piłkarze Broni przygotowuja się do piątkowego meczu domowego z Ursusem Warszawa. Do składu po pauzie za kartki wraca Elian Hernandez. Ciekawostka jest fakt, że z drużyną trenuje 17 letni Brazylijczyk Breno Faria. To młody skrzydłowy, który ma polskie korzenie, a prywatnie jest przyjacielem Matheusa Diasa. Bedzie trenować do 18 listopada z drużyną i jeśli się spodoba, to w styczniu być może przygotowywać się będzie z zespołem do rundy rewanżowej.