Broń I Radom - Drogowiec Jedlińsk 1:12
    Bramka: Szymek Wikaliński
    FOTOGALERIA TUTAJ

Radomiak II Radom - Broń III Radom (rocznik 2011) 10:2
    Mimo niekorzystnych wyników w najmłodszych grupach młodzieżowych najważniejsza jest dobra zabawa i to, aby wszyscy zawodnicy bez względu na umiejętności mogli zagrać w meczu ligowym. Wyniki będą ważne za kilka lat.

• dodano: 01.10.2017 | odsłon: 511

[WIDEO] Remis w Piasecznie

W naszej klubowej TV zamieściliśmy obszerny skrót wideo z meczu Broni w Piasecznie, Przypomnijmy, że nasz zespół zremisował 1:1 i przez ponad 80 minut gonił wynik. Przed przerwą to gospodarze byli zdecydowanie lepszą drużyną, po zmianie stron role się odwróciły. Trener MKS Piaseczno, Igor Gołaszewski mówił, że przed meczem remis wziąłby w ciemno, ale po ostatnim gwizdku czuł spory niedosyt. Z kolei trener Artur Kupiec uszanował jednopunktową zdobycz. Niestety nie udało nam się zarejestrować na wideo bramki Zbigniewa Obłuskiego.

• dodano: 30.09.2017 | odsłon: 586

Jeśli nie można wygrać....

MKS Piaseczno - Broń Radom 1:1 (1:0)
    Bramki: Krupnik 4 - Obłuski 88.

Po serii dobrych i zwycięskich występów piłkarze Broni zremisowali w Piaasecznie. Jest mądre, piłkarskie powiedzenie, że jeśli nie da się wygrać, to trzeba chociaż zremisować. I tak też się stało. Nasz zespół miał sytuacje podbramkowe, aby przechylić szalę zwycięstwa, ale przed przerwą naszej drużyny niestety nie było na boisku. Gospodarze objęli prowadzenie, a mogli prowadzić różnicą trzech goli już po przerwie.

Więcej o meczu w rozwinięciu,

• dodano: 30.09.2017 | odsłon: 532

[LIVE] Na żywo z Piaseczna

MKS PIASECZNO - BROŃ RADOM
    Początek meczu godz. 16

Piłkarze Broni w sobotę rywalizować będą o punkty z MKS Piaseczno. Tradycyjnie jesteśmy z drużyną i będziemy przeprowadzać relację tekstową.

RELACJA LIVE TUTAJ

• dodano: 30.09.2017 | odsłon: 45

Sobotnie wyniki IV ligi

W sobotę rozegrana został 9 kolejka IV ligi. W zakończonych meczach padły następujące wyniki:

Broń Radom 10:4 AP Gryfia Mirów
    Dwa wysokie i efektowne zwycięstwa odnieśli młodzi piłkarze rocznika 2008, prowadzeni przez trenerów - Daniela Grymułę i Marcin Trojanowskiego.

Rocznik 2005: Duży niedosyt drużyny

I liga rocznika 2005
    BROŃ RADOM - ORLIK RADOM 4:4
    Bramki: Drachal 2, Piwowarczyk 2.
    Broń: Sułecki, Kowalski, Otrębski, Zarebski, Romelczyk, Piwowarczyk, Kłosiński, Drachal, Więcaszek oraz Darecki, Jaros, Jabłoński, witaszek, Strzałkowski, Gliszczynski, Sola, Gołębiowski.
    - Słaba skuteczność i koszmarne błędy w obronie sprawiły, że nie wygraliśmy tego meczu. Cieszy to, ze zespoł cały czas w końcówce atakował i dążył do zwycięstwa. Z wyniku 2:4 doprowadziliśmy do remisu i mogliśmy wygrać - powiedział nam trener Krzysztof Banaszkiewicz.

• dodano: 30.09.2017 | odsłon: 37

Rocznik 2007: Kolejny grad goli

Rocznik 2007
    JEDLNIA DZIECIOM - BROŃ RADOM 0:17
    Bramki: Witkowski 5, Kucharski 3 Mąkosa 3 Jaros 3 Kłosowski 2, Oroń 1
    Wysokie zwycięstwo odnieśli nasi chłopcy treniowani przezs Wojtka Banaczka i Marka Zakrzewskiego. W niedzielę drużyna wyjeżdża na turniej do Łodzi.