• dodano: 03.04.2009 | odsłon: 1057

Czy podniosą się po ciosach?

Mazur Karczew - BROŃ RADOM

SOBOTA godzina 15.

Najpierw porażka z Włokniarzem, potem ze Spartą. Broń, mówiąc bokserskim sloganem przyjęła dwa mocne ciosy. Czy w sobotę otrzyma nokautujące uderzenie? A może podniesie się i zacznie w końcu walczyć. To się okaże.

• dodano: 02.04.2009 | odsłon: 757

Mini galeria z Jazgarzewa

W miarę możliwości udało nam się zrobić kilka zdjęć w pucharowym pojedynku w Jazgarzewie, gdzie przypomnijmy nasza Broń przegrała 1:2. Foty można zobaczyć w GALERII

• dodano: 01.04.2009 | odsłon: 1578

Sparta Jazgarzew - Broń 2:1

Czarny prima aprilis

“Czy to prima aprilis?” – często pytali kibice śledzący w internecie pucharowy mecz czwartoligowej Sparty Jazgarzew z Bronią. Niestety, ani wynik, ani opis gry naszych piłkarzy nie były kwietniowym żartem.

• dodano: 01.04.2009 | odsłon: 2233

relacja live z meczu Sparta- Broń

Zapraszamy do relacji live z meczu Sprata- Broń. Po 30 minutach gospodarze prowadzą 2:0. Bramki padły w 14 i 19 minucie. Zaprzaszamy poniżej - prosimy odświeżać stronę
    SPARTA - BROŃ 2:1

• dodano: 01.04.2009 | odsłon: 826

KOLEJNY PUCHAROWY MECZ

Już dziś nasi piłkarze rozegrają mecz 1/8 mazowieckiego Pucharu Polski. Po zwycięstwach : 3:1 nad Żyrardowianką i 2:0 nad Zwolenianką, trzecim pucharowym rywalem będzie IV ligowa Sparta Jazgarzew.

• dodano: 31.03.2009 | odsłon: 921

Zobacz film z sobotniego meczu

W dziale BROŃ TV można już zobaczyć skrót z sobotniego spotkania pomiędzy Bronią Radom, a Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Nasz zespół co widać na filmie miał sporo sytuacji podbramkowych. Posłuchajcie pomeczowych wypowiedzi. Kibice przygotowali fajną oprawę, ale efekt finalny to porażka 0:1.

• dodano: 30.03.2009 | odsłon: 867

Musimy nauczyć się strzelać pierwsi

Zamieszczamy wywiad, jakiego Wojciech Kupiec udzielił serwisowi radomsport.pl, w którym szuka przyczyn sobotniej porażki z  Włókniarzem.