Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 7|
e-mail: hasło:
Wygrana z Raszynem

Wygrana z Raszynem25-09-2016

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 03.01.2016 | odsłon: 153

  Poniedziałek ostatnim dniem głosowania

  W poniedziałek 4 stycznia o połnocy kończy się czas na głosowanie w Plebiscycie Echa Dnia na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Radomskiej. Do grona tych najpopularniejszych nominowany w tym roku został Piotr Nowosielski, czołowy strzelec Broni Radom. Pomóżmy Piotrkowi awansować do grona najpopularniejszych.

  Można głosować na Piotra Nowosielskiego na cztery sposoby: poprzez SMS koszt 1zł + vat (10 pkt) i kupon w gazecie (10 pkt), poprzez facebook (2 pkt), poprzez stronę EchoDnia.eu (1 pkt).
  Liczymy, że każdy z kibiców pomoże w głosowaniu.

  GŁOSUJEMY TUTAJ

 • dodano: 03.01.2016 | odsłon: 293

  Rocznik 2004: Trener Miłkowski pozostawił skarb

  PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROCZNIKA 2004
  I RADOMSKA LIGA ROCZNIKA 2004 - 1. MIEJSCE
  II RADOMSKA LIGA ROCZNIKA 2003 - 1 MIEJSCE

  Chłopcy trenerów Roberta Rogali i Krzysztofa Banaszkiewicza mają za sobą kapitalną rundę jesienną. Grali na dwóch frontach. Wygrali I ligę w swoim roczniku, a co ciekawe, wygrali też II ligę w roczniku 2003. Awansować wyżej nie mogli, bo o szczebel wyżej jest Broń rocznika 2003 trenera Tomasza Dziubińskiego. W tej kategorii wiekowej nie ma jeszcze rywalizacji na szczeblach wojewódzkich, a Broń nie miała zbyt wielu rywali, z którymi mogłby pograć jak równy z równym.

 • dodano: 01.01.2016 | odsłon: 261

  Witaliśmy jubileuszowy rok (WIDEO)

  W naszej klubowej telewizji mozna już obejrzeć materiał wideo z noworocznej akcji Broni Radom, podczas której podkreśliliśmy, że rozpoczął się jubileuszowy rok dla naszego klubu. Zachęcamy do oglądania.

  MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 01.01.2016 | odsłon: 446

  Tutaj wszystko się zaczęło (FOTO)

  Tutaj wszystko się zaczęło - z takim hasłem, kibice, przedstawiciele piłkarzy i zarządu klubu przybyli pod pomnik mieszczący się obok Fabryki Broni, aby oddać hołd pomordowanym, ale zaznaczyć też, że Broń Radom wkroczyła właśnie w jubileuszowy roku.

  FOTOGALERIA
  TUTAJ

 • dodano: 31.12.2015 | odsłon: 170

  Zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!

  Życzymy całej społeczności związanej z Bronią Radom, piłkarzom ich rodzicom, trenerom, sponsorom, kibicom, aby ten nadchodzący rok, był czasem spełnienia marzeń, czasem spędzonym w zdrowiu i pomyślności.
  Chcielibyśmy, aby rok 2016 przyniósł nam wiele cudownych chwil związanych z naszym klubem. Wkraczamy już 1 stycznia w rok jubileuszowy, w którym Broń obchodzić będzie swoje 90 - lecie. 

 • dodano: 30.12.2015 | odsłon: 599

  Taki był 2015 rok (FOTO)

  PODSUMOWANIE 2015 ROKU
  Za nami kolejnych 12 miesięcy. Trzeba obiektywnie przyznać, że pod względem sportowym nie był to najlepszy czas. O ile w grupach młodzieżowych praca i wyniki były na dobrym poziomie, to jednak seniorzy wiosną nie nawiązali walki o awans do trzeciej ligi. Co prawda sezon zakończyli na podium, ale z bardzo dużą stratą do lidera. To jednak jesienią w nowym sezonie drużyna bardzo zawiodła. W rozwiniciu przypominamy najważniejsze wydarzenia 2015. Nie brakowało też pozytywnych i miłych chwil. Mamy nadzieję, że właśnie takich będzie jak najwięcej w 2016 roku.

 • dodano: 29.12.2015 | odsłon: 467

  Ramowy terminarz wiosny

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz wiosennych rozgrywek trzeciej ligi oraz mazowieckich rozgrywek Pucharu Polski. Runda wiosenna tzreciej ligu rozpocznie się 5 marca, kiedy to Broń będzie podejmować Wartę Działoszyn, ostatnia kolejka zostanie rozegrana 5 czerwca, a będziemy sezon kończyć meczem w Radomiu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W środę, 13 kwietnia rozpoczną się rozgrywki Pucharu Polki, których finał zostanie rozegrany 25 maja. Czeka nas bardzo emocjonujaca wiosna, z oby szczęśliwym finałem. Już dzisiaj zapraszamy na mecze Broni, a ich szczegółowy terminarz zostanie podany przed rundą wiosenną.
  W rozwinięciu cały ramowy terminarz wiosennych rozgrywek.

 • dodano: 29.12.2015 | odsłon: 1129

  Z kart historii. Prawdziwy hit!!!

  Cały czas szukamy, wertujemy w bibliotekach i archiwach ciekawostek związanych z Bronią Radom. Być może już w przyszłym roku na 90 - lecie klubu uda się wydać porządną monografię klubu. Na razie jednak pragniemy podzielić się kilkoma bardzo ciekawymi tekstami, do których udało się dotrzeć. wiele ciekawostek na temat naszego klubu zapisano zarchiwizowano w gazecie "Z życia załogi" jaka przez około 20 lat ukazywała się na terenie Fabryki Broni.