Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 9|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 28.06.2017 | odsłon: 2676

  Grunt i Imiela zagrają w Broni

  WITAMY NA POKŁADZIE!!!

  Adam Imiela i Marcin Grunt (z lewej) zawodnicy z przeszłością pierwszoligową zagrają w Broni Radom. Prezes Artur Piechowicz oraz zarząd klubu, bardzo szybko doszli do porozumienia. Grunt złożył już podpis na kontrakcie. Obaj nowi zawodnicy przyjadą już w piątek na piknik rodzinny, zaprezentują się kibicom, zagrają też pierwszy towarzyski mecz w nowych barwach. W przyszłym tygodniu kolejni gracze podpiszą umowy. Trener Artur Kupiec zdradza, że docelowo w zespole może być sześć zmian.

 • dodano: 28.06.2017 | odsłon: 195

  Dodatkowy sparing z Lechią Tomaszów Maz.

  Kilka dni temu pisaliśmy jak wygląda harmonogram meczów towarzyskich Broni Radom. Brakowało terminu na 15 lipca. Już wiadomo, że tego dnia na wyjeździe nasz zespół zagra mecz towarzyski z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Zimą Broń zremisowała w Tomaszowie 3:3. Niedawno zespół wzmocnili dwaj zawodnicy ŁKS Łódź, Adam Patora i Artur Golański. Będzie to na pewno solidny sparingpartner dla Broni.

 • dodano: 28.06.2017 | odsłon: 389

  Rocznik 2007 Ustronie: Nauka też ważna

  Chłopcy z rocznika 2007, trenujący na Ustroniu pod skrzydłami Piotra Mindy, udowadniają, że trening i nauka powinny iść w parze. W dzisiejszych czasach kopanie piłki jest ważne, ale równie ważny jest rozwój intelektualny i zdobywanie wiedzy.
  Na zdjęciu zawodnicy wyróżnieni na koniec roku za bardzo dobre wyniki w nauce, od lewej: Oliwier Górecki, Bogusław Ogorzałek, Bartosz Kiełbus, Błażej Wasilewski, Adam i Jakub Jastrząb.Gratulujemy!

  Drużyna przebywa teraz na turnieju Tatry Cup 2017 wraz z zespołem 2008. Wkrótce zamieścimy relacje z rywalizacji obu drużyn.

 • dodano: 27.06.2017 | odsłon: 889

  Ważne decyzje MZPN

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podzielił dziś IV ligę. W nowym sezonie na tym szczeblu grać będzie 32 drużyny (2x16), natomiast w przyszłym pozostanie już jedna grupa, 20 drużyn. Dzięki temu już za dwa lata zwycięzca nie będzie musiał grać barażów o awans do trzeciej ligi.
  Spośród ważnych decyzji, MZPN zdjął wymóg posiadania młodzieżowca. Dotyczy to IV ligi i niższych klas.

 • dodano: 26.06.2017 | odsłon: 1058

  Dariusz Różański w Centrum Radom

  Dariusz Różański, pracujący do niedawna szkoleniowie naszych seniorów długo na brak pracy nie narzekał. Dziś podpisał umowę z Centrum Radom. Jesienią będzie w tym klubie walczył o czołowe lokaty w lidze okręgowej. Trener Różański na pewno pozostanie też blisko Broni. Prawdopodobnie w najbliższym czasie, być może tuż po wakacjach rozpocznie pracę z jednym z młodzieżowych roczników w naszym klubie. Naszemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia i trzymamy kcikuki!

  Fot. Centrum Radom

 • dodano: 26.06.2017 | odsłon: 469

  Rocznik 2007: Krok od podium w Jarosławiu

  Piłkarze Broni Radom z rocznika 2007 wzięli udział w turnieju w podkarpackim Jarosławiu. Impreza była bardzo mocno obsadzona, a nasza drużyna na 24 ekipy zajęła czwarte miejsce. W walce o finał przegrała z mocnym, ukraińskim FK Lwów. Brawa dla chłopców. Podium było blisko i tak jesteśmy z Was dumni!

 • dodano: 25.06.2017 | odsłon: 521

  Młodzi Broniarze pomagali biegaczom

  Dziś w Radomiu odbył się Półmaraton Radomskiego Czerwca"76. Wzięło udział około 900 osób. Wielkie brawa dla każdego komu udało się ukończyć 21- kilometrowy bieg. Pośród uczestników wypatrzyliśmy między innymi Konrada Tarkę, trenera pracującego do niedawna w Broni.
  Na stadionie zorganizowane zostało stoisko Broni. Nasi chłopcy podawali wodę biegaczom, mogli przyjrzeć się jak wiele zdrowia trzeba poświęcić, aby osiągnąć sportowy sukces. Dziękujemy chłopcom i ich rodzicom za udział w Półmaratonie.

  FOTOGALERIA TUTAJ

 • dodano: 25.06.2017 | odsłon: 180

  Rocznik 2005: Świetne zakończenie

  II liga ROZPN rocznika 2005
  ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - BROŃ RADOM 1:5
  Bramki: Piwowarczyk 3, Kowalski, Jaros
  Piłkarze trenera Krzysztofa Banaszkiewicza świetnie zakończyli sezon. Odnieśli 12 z rzędu zwycięstwo. Awans do I ligi zapewnili sobie już wcześniej, ale w Zwoleniu chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.
  -
  Cieszy postep jaki robią chlopcy. Bardzo cieszy awans. Brawo dla calej druzyny. Trenujemy jeszcze wtorek,czwartek, a w piatek widzimy sie i bawimy na pikniku. Potem od 17 lipca zaczynamy prace i treningi zeby sezon w I lidze byl rownie udany - powiedział nam trener Banaszkiewicz.