Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 4|
e-mail: hasło:
Wywiad z prezesem

Wywiad z prezesem04-12-2017

>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 21.02.2017 | odsłon: 288

  Jak tworzyło się logo klubu?

  Portal internetowy polskielogo.net zainteresował się Bronią Radom, a zwłaszcza herbem naszego klubu. "Znak radomskiej Broni można śmiało zaliczyć do najbardziej oryginalnych symboli między Bugiem a Odrą. Spróbujmy odtworzyć jego ewolucję w 90-letniej historii klubu".
  Warto przeczytać o kawałku klubowej historii i herbie naszego klubu.

  PEŁNY MATERIAŁ CZYTAJ TUTAJ

 • dodano: 20.02.2017 | odsłon: 1378

  Czas na Egipcjanina!

  Moatasem Aziz jest praktycznie zawodnikiem Broni Radom. Na jego transfer zgodził się Start Otwock i pozostało Egipcjanina jedynie potwierdzić w Radomskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Postaramy się przybliżyć wam postać egzotycznego, ale sympatycznego zawodnika.

 • dodano: 20.02.2017 | odsłon: 124

  Rocnik 2002: Lekcja od Korony

  Mecz towarzyski rocznika 2002
  BROŃ RADOM - KORONA KIELCE 2:5 (2:2)

  Bramki: Pyrka, Grudziński z karnego.
  Broń: Brzezina - Marzec, Kobza, Borkowski, Witkowski, Zięba, Czajkowski, Majer, Zych, Pyrka, Grudziński oraz Kozicki (bramkarz), Nowacki, Kochowski, Patynowski, Kotlimowski, Stępniewski, Mackiewicz, Kiełbasa.
  - Korona to jedna z najlepszych drużyn w Polsce. Do przerwy była lekka przewaga gości, ale graliśmy dobrze i błędy w ustawieniu sprawiły, że straciliśmy gole. Zmiany w drugiej połowie zaważyły na dalszej grze, ale to był bardzo pozytywny sparing. Jestem zadowolony, że chłopcy włożyli tyle zaangażowania w grę. Ciekawostką jest fakt, że Korona w tym roku nie straciła gola w sparingach - powiedział nam trener Marek Siwak.
  W niedzielę Broń z 2002 rocznika z Motorem Lublin, a wcześniej, w najbliższą środę o godz. 11, zespół zagra z Akademią Radomiaka.

 • dodano: 18.02.2017 | odsłon: 579

  Z Oskarem o godz. 16. Inauguracja coraz bliżej!

  Już wiadomo, że inauguracyjny mecz Broni Radom z Oskarem Przysucha odbędzie się 4 marca o godz. 16. Będzie to sobota i już teraz warto szykować się na pierwszy mecz ważnej rundy. Czasu zostało jeszcze trochę, ale już wiadomo, że czeka nas świetne widowisko. Również drugi domowy mecz z LKS Promna także odbędzie się w sobotę o godz. 16.
  Pełny harmonogram spotkań Broni Radom na stadionie przy ul. Narutowicza 9 przedstawimy w najbliższych dniach. Przypomnnijmy, że wiosną nasz zespół zagra 10 meczów u siebie, a 9 na wyjeździe. To nie oznacza jednak, że będzie to łatwa runda. O tym jednak wielokrotnie będziemy pisać.

 • dodano: 18.02.2017 | odsłon: 430

  Skrót meczu i wypowiedź trenera [WIDEO]

  Jak wpadły dwie bramki dla Broni, jak trafia się w poprzeczkę z pięciu metrów i co trener mówił o dwóch testowanych zawodnikach - odpowiedzi na te pytania warto szukać w naszym materiale wideo w BROŃ TV. Przypomnijmy, że Broń pokonała w meczu towarzyskim Granat Skarżysko Kamienna 3:0.

  MATERIAŁ WIDEO TUTAJ

 • dodano: 18.02.2017 | odsłon: 1196

  Kolejna sparingowa wygrana Broni

  Broń Radom - Granat Skarżysko Kamienna 3:0.
  Bramki: Nowosielski 38, Czarnecki 55, Nogaj 58
  Broń: Młodzinski - Jedynak, Wicik, Sala, Dobosz, Leśniewski, Sobolewski, Więcek, Aziz, Nowosielski, Czarnecki oraz Bochniewski, Kupiec, Góźdź, Kencel, Sadkowski, Sałek, Oziewicz, Witak, Nogaj.

  Piłkarze Broni odnieśli kolejne sparingowe zwycięstwo, choć trzeba przyznać, że wygrana powinna być znacznie wyższa, bo przyjezdnych dwukrotnie ratowała poprzeczka i raz słupek od straty kolejnych goli. Brakowało skuteczności, sporo było momentami chaosu i niecelnych podań, ale pewne mankamenty drużyna powinna znowelować w dwa tygodnie, bo zespół już nie bęzie tak ciężko trenował jak w ostatnich tygodniach.

  FOTOGALERIA TUTAJ

  Czytaj w rozwinięciu. Wkrótce wideo

 • dodano: 17.02.2017 | odsłon: 314

  Koszulki i monografia w siedzibie klubu

  W siedzibie klubu od wtorku do piątku, w godz. 15.30 - 18 można nabyć koszulkę jubileuszową Broni Radom. Jest również cały czas dostępna monografia klubowa "Była będzie jest". Serdecznie zapraszamy. Pieniądze uzyskane z koszulek i monografii, przekazywane są na cele statutowe klubu. 

 • dodano: 17.02.2017 | odsłon: 482

  Odwieczny rywal zagra z Bronią

  BROŃ RADOM - GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
  Sobota gody. 11
  Wicelider Świętokrzyskiej ligi okręgowej, Granat Skarżysko Kamienna, będzie sobotnim rywalem Broni w meczu towarzyskim. Dla naszej drużynu to już kolejny sparing, mający na celu sprawdzenie formy przed nową rundą. Swoją szansę na pokazanie umiejętności dostanie Daniel Witak, a w meczu zabraknie kontuzjowanego Michała Bojka.