Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 3|
e-mail: hasło:
>> zobacz pozostałe video...
 • dodano: 20.06.2013 | odsłon: 368

  Gdyby nie Ursus, gdyby nie Radom....

  BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA
  Sobota godz. 17
  Stadion przy ul. Narutowicza 9


  Przed nami finisz trzecioligowego sezonu. W ostatniej kolejce przyjdzie nam się zmierzyć z atrakcyjnym rywalem, Ursusem Warszawa który zapewnił sobie miejsce na podium.
  To spotkanie ma też trochę inny podtekst. Zbiliża się 37 rocznica radomskiego Czerwca 1976. To właśnie wtedy w Zakładach Metalowych oraz w zakładach w Ursusie rozpoczęły się robotnicze protesty o wolną Polskę. Nie przypadkowo na stadionie śpiewa się: "Gdyby nie Ursus, gdyby nie Radom...."

 • dodano: 20.06.2013 | odsłon: 190

  Zapraszamy po bileciki

  W sobotę Broń zagra po raz ostatni w tym sezonie. Przeciwnikiem będzie stołeczny Ursus. Mamy nadzieję, że dopiszą kibice, bo będzie to mecz szczególny. Dla niektórych zawodnik może to być ostatni występ w barwach Broni, natmiast kibice zapowiadają, że dadzą z siebie wszystko.
  W piątek i sobotę będzie można kupić bilety na to spotkanie. W piątek w kasie stadionu od strony ul. Narutowicza można kupować wejściówki w godz. 17 - 20. W sobotę obie kasy otwarte będą od godz. 15, więc będzie można zakupić bilet od strony parku. Tradycyjnie bilety kosztują 10 i 5 zł. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo, ale muszą zgółosić się do kasy po tak zwany gratisowy bilet.
  Kibice gości jeśli wybierają się na mecz zorganizowaną grupą powinni do piątku do wieczora nadesłać listię imienną z numerami PESEL. Listę można przysłać faxem pod numer 48/385-10-01 lub pocztą elektroniczną na adres: klub@bronradom.pl 

 • dodano: 20.06.2013 | odsłon: 133

  24 urodziny Daniela Złocha

  Dziś swoje 24 urodziny obchodzi Daniel Złoch, pomocnik naszego trzecioligowego zespołu.Życzymy mu spełnienia marzeń, zdrowia, sukcesów i samych szczęśliwych chwil w życiu osobistym.

 • dodano: 19.06.2013 | odsłon: 372

  Piłkarski kogel mogel II czyli...

  Gdzie powinny zagrać Legia II i Widzew II? 

  Zamieszania z jednoczesną reformą rozgrywek ligowych i " upychaniem" powstałych w miejsce drużyn Młodej Ekstraklasy zespołów rezerw ciąg dalszy. Dzisiaj nie własna analiza, ale artykuł z poznańskiej  "Gazety Wyborczej" prezentujący problemy klubów, których rezerwy otrzymały prawo do gry w II lidze, a następnie PZPN zmienił interpretację tych przepisów, spychając je do trzeciej.
  Nas ta sytuacja dotyczy o tyle, że trzymając się ściśle tej inetrpretacji, przydzielone do III ligi rezerwy Legii Warszawa i Widzewa Łódź...nie powinny w niej zagrać w ogóle.

 • dodano: 19.06.2013 | odsłon: 149

  Lechia z Pucharem

  Lechia Tomaszów Mazowiecki, nasz ligowy rywal pokonał dzisiaj 2:1 drużynę GKS Bełchatów ME w finale łódzkiego Pucharu Polski i latem wystąpi w rundzie wstępnej ogólnopolskich rozgrywek pucharowych.

 • dodano: 19.06.2013 | odsłon: 186

  Mocno przypieczętowany awans

  Broń 97 Radom- Szydłowianka Szydłowiec 9:1

  W rewanżowym meczu o awans do II ligi mazowieckiej juniorów Broń rozgromiła Szydłowiankę, przypieczętowując awans. W pierwszym meczu w Szydłowcu nasi piłkarze wygrali 2:0. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi Markowi Siwakowi, który jest opiekunem tej drużyny a także trenerowi Konradowi Główce, który podjął się jej reaktywacji i prowadził ją do listopada 2012.

  Możemy z dumą napisać, że Broń Radom będzie jedynym w regionie radomskim  i jednym z nielicznych na całym Mazowszu klubów, który w sezonie 2013/14 będzie miał swoją drużynę w rozgrywkach na szczeblu mazowieckim w każdym z możliwych roczników. Wyjątek stanowić będą juniorzy starsi ( 1995/96), którzy wystąpią w lidze makroregionalnej.

 • dodano: 19.06.2013 | odsłon: 357

  Prezesi łódzkich klubów o zmianach w III lidze

   W najbliższym sezonie trzecia liga łódzko- mazowiecka najprawdopodobniej liczyć będzie aż 20 drużyn, z czego kilkanaście z nich spadnie do IV ligi, a mistrz aby awansować do II ligi, będzie musiał rozegrać baraż ze zwycięzcą innej grupy III ligi.
  "Dziennik łódzki" oraz portal naszemiasto.pl zamieściły opinie prezesów klubów trzeciej ligi z woj. łódzkiego na temat planowanych zmian w lidze.
  Czytaj dalej: 

 • dodano: 18.06.2013 | odsłon: 189

  Będą walczyć o awans

  BROŃ 97 RADOM - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC, środa, g.17.30
  rewanżowy mecz barażowy o awans do mazowieckiej ligi juniorów

  Piłkarze rocznika 1997 zagrają  w środę rewanżowy mecz o awans do mazowieckiej ligi juniorów. W pierwszym spotkaniu w niedzielę pokonali Szydłowiankę 2:0 na wyjeździe i są faworytem  rywalizacji. Naszym młodym piłkarzom potrzebny będzie doping  i  oby po meczu była okazja do wspólnej radości z sukcesu.