Wygrana na Ursusie

Wygrana na Ursusie23-08-2015

• dodano: 08.09.2014 | odsłon: 190

Proch ewentualnym rywalem pucharowym

W środę o godzinie 17 na obiektach przy N9, juniorzy starsi Broni Radom zagrają w meczu drugiej rundy z Pilicą Nowe MIasto. Rywale obenie zajmują trzynastą lokatę w tabeli "okręgówki".
    Dziś dokonano również losowania trzeciej rundy. W przypadku zwycięstwa, juniorzy Broni na własnym boisku zagrają 24 września z Prochem Pionki.

• dodano: 08.09.2014 | odsłon: 221

Wygrana ze szkółką Barcelony

BROŃ 99 RADOM - ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA 3:1 (0:1)
    Bramki: Piskorz, Winsztal, Sobolewski

W meczu ekstraligi rocznika 1999 drużyna Broni pokonała 3:1 warszawską szkółkę piłkarską FC Barcelona. Pierwszy bramkę strzelili goście, ale Broń zdobyła w drugiej połowie trzy bramki w ciągu ośmiu minut. Dwie z nich padły ze stałych fragmentów gry: z karnego i rzutu wolnego.

• dodano: 07.09.2014 | odsłon: 623

Podsumowanie siódmej kolejki

Im dalej tym lepiej? W Sieradzu, czyli… u siebie. Czerwono na boiskach. Dół tabeli atakuje. Pierwszy trener zwolniony. Za małe pola karne dla bramkarzy.
    Zapraszamy na podsumowanie siódmej kolejki.

• dodano: 07.09.2014 | odsłon: 163

Tylko remis juniorów

BROŃ 98/99 RADOM - Wilga Garwolin 2:2 (2:0)
    Do przerwy dominował nasz zespół. Po przerwie zawodnicy Broni 98/99 zlekceważyli swojego przeciwnika. Spotkała ich kara, gdyż zremisowali wygrany mecz. To kolejna nauczka dla piłkarzy Broni, że w meczu należy być zaangażowanym do ostatniego gwizdka.

• dodano: 07.09.2014 | odsłon: 105

Naprzód Broń

Naprzód Brinów - Broń 00 Radom 1:3
    bramki: Stańczyk x2, Kępka

Dobry mecz zagrali piłkarze trenera Marcina Krzoska. Przewagę nasi młodzi piłkarze mieli przez cały mecz. To kolejne zwycięstwo naszego zespołu w EkstraLidze.

• dodano: 07.09.2014 | odsłon: 165

Kolejna wygrana juniorów!

Broń 96/97 - Wisła Płock 4:2 (3:0)

Bramki: Sokołowski, Stefański,Janik, Oparcik

Skład :Przytuła- Kosela-Kupiec-Trojanowski-Stefański-Więcek-Oparcik-Janik-Gregorek-Sokołowski oraz Kozicki-Sońta-Stankowski-Kumoch-Biernat-Mąkosa

Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła najstarsza grupa młodzieżowa Broni...

• dodano: 07.09.2014 | odsłon: 171

Bolesna przegrana

BROŃ 01 RADOM - SEMP WARSZAWA 3:4 (3:2)

Bolesna porażka gdyz piłkarze trenera Konrada Tarki prowadzili 3:0 aby przegrać 4:3.

• dodano: 06.09.2014 | odsłon: 186

Dziubiński kontra Chrzanowski

Do ciekawej konfronatcji doszło dzisiaj w pierwszej lidze. Naprzeciw siebie stanęli dzisiaj Jakub Chrzanowski ( Chrobry Głogów) i Adrian Dziubiński ( Pogoń Siedlce), którzy jeszcze niedawno grali razem w Broni Radom. Górą był Kuba, którego drużyna wygrała 1:0. Obaj zawodnicy weszli na boisko z ławki rezerwowych: Chrzanowski w 83 minucie, Dziubiński w 62 minucie meczu.