Wygrana z Granatem

Wygrana z Granatem18-02-2017

• dodano: 17.04.2016 | odsłon: 548

Zdjęcia z meczu z Nerem

W naszej Galerii można już oglądać zdjęcia z meczu Broni Radom z Nerem Poddębice. Podlinkowaliśmy również do innych portali, gdzie można znaleźć fotki z meczu.

Skrót i konferencja po meczu

W naszym kanale BROŃ TV jest już skrót niedzielnego meczu Broni Radom z Nerem Poddębice. Przypomnijmy, że nasz zespół wygrał to spotkanie 3:0. Był to jednocześnie trenerski debiut w ligowym meczu Dariusza Różańskiego. Warto zobaczyć skrót i posłuchać też co mieli po tym meczu do powiedzenia obaj szkoleniowcy - Dariusz Różański i Tomasz Muchiński.

SKRÓT MECZU TUTAJ

KONFERENCJA PRASOWA TUTAJ

• dodano: 17.04.2016 | odsłon: 224

Puchar Polski- jedziemy do Świtu

W miniiony piątek odbyło się losowanie ćwierćfinałowych par mazowieckiego Pucharu Polski. Niestety, w ostatnich latach nie dane jest nam oglądać w Radomiu  pucharowych meczów Broni. Po pokonaniu Pilicy Białobrzegi czeka nas kolejny wyjazd- tym razem do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie ćwierćfinałowym rywalem będzie  miejscowy Świt. i. Mecz zostanie rozegrany 27 kwietnia w środę. Co ciekawe -dwa dni później, w piątek, 29 kwietnia, Świt przyjedzie z rewizytą do Radomia na mecz ligowy z naszą drużyną.

• dodano: 17.04.2016 | odsłon: 136

Rocznik 2001: Przegrana strzelanina z wolnych

BROŃ RADOM- DRUKARZ WARSZAWA 3:4

Dramatyczny przebieg miał ostatni z meczów naszeych drużyn juniorskich. Mecz zaczął się bardzo źle- od straty dwóch goli w ciągu pierwszych minut meczu. Początek drugiej połowy  odwrócił na krótko mecz- najpierw Broń zdobyła gola z karnego, chwilę później padła bramka po ładnej akcji i było 2:2. Niestety, dwa nuepotrzebne faule i da bardzo ładne rozegrania rzutów wolnych pozwoliły Drukarzowi odskoczyć znów na dwie bramki. Nasi juniorzy gonili wynik, przeważali - niestety udało się zdobyć tylko jedną bramkę- znów po rzucie wolnym.

• dodano: 17.04.2016 | odsłon: 217

Rocznik 2000: Cenna wygrana (FOTO)

Ekstraliga 2000
    BROŃ RADOM - AGRYKOLA WARSZAWA 2:1 (0:0)
    Bramki: Kumoch, Hebda.
    Broń: Kędzierski - Jakuczyk Węglicki, Lichwierowicz, Wojtysiak, Drąg, Gregorek, Kumoch, Żurek, Stańczyk, Hebda oraz Rozkres, Królikowski, Klimer, Krajewski, Białczak.
    Bardzo cenne wzwycięstwo odnieśli w Ekstralidze piłkarze trenera Marcina Krzoska. Łatwo nie było, ale chłopcy zostawili sporo zdrowia i wygrali zasłużenie.
    Relacja w rozwinięciu.

FOTOGALERIA TUTAJ
    Zdjęcia Albert Kaczmarzyk

• dodano: 17.04.2016 | odsłon: 523

Niedziela z Nerem.

BROŃ RADOM - NER PODDĘBICE 3:0
    Piłkarze Broni po serii niepowodzeń wreszcie wygrali pierwszy mecz na swoim boisku od września 2015 roku. Cieszy trzy punkty, poprawa humoru. Gratulujemy trwenerowi debiutu.

Bramki: Pyrka 3, Grudziński
    Broń: Kozicki - Zięba, Nowacki (35 Kwiecień), Macjhajek, Witkowski (22 Kochowski), Patynowski (29 Kiełbasa), Oparcik (32 Przybysławski), Pyrka, Zych, Lis, Grudziński oraz w rezerwie Domagała, Kotlimowski.
    To był prawdziwy horro. Do przerwy gole nie padły, ale przewaga Znicza widoczna. Po przerwie Broń objęła prowadzenie, ale potem szybko zrobiło się 1:3 dla gości. W końcówce było już 3:4 i nasz zespół pokazał charalter i ambicje i wyrównał w ostatnich sekundach.
    - Dla mnie przy tej grze i przy tej dyspozycji to jest sukces. Cieszę się, bo to bardzo ważny punkt naszej drużyny - mówi trener Marek Siwak.
    Za tydzeń Broń 2002 jedzie na mecz do Legii.

• dodano: 16.04.2016 | odsłon: 186

Rocznik 1999: Pierwsza porażka

Ekstraliga juniorów 1999
    BROŃ RADOM - MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1:2 (1:0)
    Bramka: Winsztal.
    Broń: Bochniewski - Piskorz, Kutyła, Nobis, Wieczorek, Jedynak, Gilewski, Sobolewski, D.Popiel, Sokół, Winsztal oraz Muc, Kołtunowicz, Góźdź.
    Pierwszej porażki w tym sezonie doznali nasi juniorzy. Co więcej była to pierwsza porażka tej drużyny po serii 18 zwycięstw!!! W pierwszej połowie nasz zespół miał kilka świetnych okazji, ale ich nie wykorzystał, Szkoda, bo być może rywale nie odrobiliby strat. Po zmianie stron, dwa niepotrzebne faule, dwukrotnie sędzia podyktował rzuty karne i po nich goście zwyciężyli.
    - Plaga chorób i wirusów sprawiły, że nie wszyscy zagrali na swoim poziomie. Nie mam pretensji do chłopaków, a wręcz przeciwnie, pogratulowałem im ambitnej walki. Rywal okazał się bardzo mocny fizycznie. Jeśli chodzi o rzuty karne, to były ewidentne i tu pretensje możemy mieć tylko do siebie powiedział nam trener Dariusz Różański.
    Za tydzień Broń zagra z Polonią Warszawa. Zwycięzca na półmetku rozgrywek będzie liderem Ekstraligi.