90' koniec meczu....wiecej o meczu, zdjęcia i wideo późnym wieczorem
90' Pecyna za Marciniaka
90' Pietrasiak
88' Pękala za Wrzesinskiego
85' Bron próbuje atakować, aby odrobic straty, ale goście staraja sie oszczedzac czas
85' Bierzynski za Stepnia
78' Stepien
76' Za Chojeckiego wszedł Kwiatkowski
75' świetna akcja Kimury, uderzył o centymetry nad poprzeczką
74' Kimura za Lesniewskiego
74' w zamieszaniu Sokół trafia w słupek
74' rog dla Sokoła
73' Nowosielski z rzutu karnego trafia w słupek!!!!!!!!!
72' z 11 metrów bedzie strzelał...Nowosielski
72' kaaarny dla Broni. Tym razem ewident! atakowany nma 5 metrze Czarnecki, powinna być jeszcze kartka
71' rzut wolny w srodkowej strefie dla Broni, dośrodkowanie, zamieszanie po dbramką i łapie bramkarza
70' faul dla Sokoła 30 metrów od naszej bramki. Faul był, ale w druga stronę. Sporo drobnych pomyłek sedziowskich dziś.
65' ladne dosrodkowanie Sali, Kupiec głową, ale w środek, prosto w bramkarza
64' Chojecki
63' Wrzesinski z dystansu, ale za lekko, zeby sprawic klopot Mlodzinskiemu
61' duzo walki i duzo niedokladnosci z obu stron
57' ladny, kąsliwy strzał Nowosielskiego z rzutu wolnego, piłka mionimalnie obok słupka, odbiła się od bocznej siatki
54' dobra akcja Broni, dośrodkowanie Jakubczyka, powalczył Czarnecki, ale uderzył niecelnie
48' mało brakowało, a Domzal puściłby łatwa piłkę, która przed nim skozłowała. Mamy rog, ale po dosrodkowaniu faul w ataku i zaczynają goscie
46' rozpoczyna 2 połowę Broń
45' koniec 1 połowy
45' gol dla gości. Dośrodkowanie Knery, Pietrasia głową trafia do siatki
43' Osowski ostro fauluje
41' dosrodkowanie, ale pilka wychodzi i zaczyna Domżal
41' rog dla Broni
40' spokojnie sytuacje wyjasnia Wiktor Kupiec
39' uderzał Wrzesiński, ale kolejny rog
36' dosrodkowanie, próba strzału, bez zagrozenia i zaczynamy od bramki
36' zablokowany strzał, i kolejny rzut rozny
35' ofiarna interwencja Sali, róg dla gosci
29' przerwa na uzupełnienie płynów, a przed chwilę faulowany w polu karnym Bojek i tym razem to arbiter nie miał racji
27' teraz coraz częściej goście pod naszą bramką
25' mocny strzał z dystansu po ziemi, broni bez kłopotów Młodzinski
22' przy dosrodkowaniu, faul w ataku i zaczynamy od rzutu wolnego
21' grozne, mocne dośrodkowanie przecina Młodzinski, rog dla Sokola
19' poki co, Broń jest zespołem lepszym, ale niewiele z tego wynika
15' wreszcie dobra akcja Broni, dosrodkowanie Dziubinskiego, wybijają w ostatnim momencie obrońcy
13' Bojek w polu karnym pada, Bron domaga sie karnego, ale tym razem to rtaczej sedzia miał racje
10' proba strzału z 30 metrrów na nasza bramke, ale niecelnie, daleko od bramki
8' bramkarz wypiastkował dosrodkowanie
7' pierwszy rzut rozny dla Broni
6' tempo gry adekwatne do temperatury
1' Sokół zaczął
0' Na trybinach na razie garstka widzów, upał niemiłosierny.
0' Obie ekipy na murawie, za chwilę rozpocznie się mecz
0' Broń: Młodziński - Jakubczyk, Kupiec, Sala, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Dziubiński, Bojek, Nowosielski, Czarnecki.
0' Sokół: Domżal - Golański, Zwoliński, Osowski, Chojecki, Wrzesiński, Knera, Woźniczak, Marciniak, Pietrasiak, Stępień.
0' Witamy serdecznie ze stadionu Broni
0' strona automatycznie się odświeża