Broń Radom Broń Radom Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
90' KONIEC MECZU! Kolejny przegrany mecz, mimo że Broń nie była słabsza. Dramat
90' jeszcze jeden nieudany atak Broni
90' Knera za Kieplina
90' jeszcze około 3 min
90' Rutkowski za Pomianowskiego
90' ewidentny faul przed polem karnym, sedzia gwizdze....gfaul dla gości
89' goście chwilowo w dziewięciu, zamurowali się
88' lezy jeden z zawodników Pelikana, czas ucieka
88' Piekarski
87' jeszcze jeden strzał Lesniewskiego, ale za lekko po ziemi, łapie Orzeł
86' Wolski za Śliwińskiego
86' dobra okazja, Wrzesniewski z pierwszej piłki ,ale w sam środek bramki
85' rozny dla Broni
84' dosrodkowanie Lesniewskiego do Mityamoto, ale lekko. Pelikan zwleka, gra na czas
81' Miyamoto za Jagiełłę
80' Kosiorek dostaje kartkę na ławce, sedzia kompletnie się już pogubił
78' Białas uderza z dystansu, nad naszą bramką
77' dośrodkowanie i głową Śliwiński, lecz z trudnej pozycji uderza bardzo niecelnie
75' ogromna szkoda, Broń do straty gola była zespołem o klase lepszym
74' Lesniewski
74' Pelikan odał dwa strzały na bramkę...
73' czerwona kartka dla trenera Kupca
73' autorem gola Białas
72' gooll dla gości. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego
71' wolny dla gości z boiku naszego pola karnego, choć to powinien być faul w ataku na naszym zawodniku
70' Pelikan z dystansu po ziemi, Zacharski nie dał się zaskoczyc
66' Lesniewski sciagany w polu karnym do parteru, ale niestety decyzji sedziego nie ma
62' Pelikan teraz w opałach po akcji Lesniewwskiego, a po wyrzucie z autu Goljasz próbował strzelić i mógł zaskoczyć bramkarza
59' Wrzesniewski wyskakiwał już do główki, ale nie sięgnął
59' długi rajd Śliwińskiego, próbował dośrodkować, ale zablokowany i mam rzut rozny
58' niezła akcja gości, ale nie zakończona strzałem
56' Piekarski
55' piłka po rzucie rożnym na przedpole, Dias z dystansu, ale bardzo wysoko
55' Białas za Bylewskiego
54' goście w ostatniej chwili wybijają na rzut rożny
52' źle rozegrany rzut wolny, Pociecha zza pola karnego wysoko nad poporzeczką
51' kontra gości, strzał z daleka bardzo niecelny
49' Goljasz dośrodkował....w boczną siatkę
48' rzut rozny dla Broni
46' Broń zaczyna 2 połowę
0' w naszej drużynie też na razie bez zmian
0' w ekipie gości bez zmian
0' Pierwsza połowa niezła w wykonaniu Broni. Szkoda sytuacji Przemka Śliwińskiego z początku meczu
45' goście wybijają spod wlasnej bramki. KONIEC 1 POŁOWY
45' zablokowany strzał Lesniewskiego, kolejny rozny dla Broni
44' rzut wolny, długa piłka Goljasza, Lesniewsi uderzał nad poprzeczką, ale wczesniej faul w ataku
41' uderzał Piekarski, ale za wysoko i zaczynamy od bramki
40' Pelikan ma rzut wolny na 18 metrze
37' z dystansu próbował Lesniewski ale za lekko
37' kolejny rzut rozny dla naszej ekipy
34' Goljasz z rzutu wolnego za mocno, za głęboko i Orzeł przecina akcję
30' Trener Kupiec za krytykowanie orzeczeń
28' Broń zdobywa gola, ale niestety faul na bramkarzu bramka nie została uznana
27' Dias uderza, po rykoszecie i kolejny rozny
26' swietna akcja Broni, uderzał Lesniewski, bramkarz odbija i tylko rozny
20' Pociecha
18' udfffff na nasze szczescie Wyszogrodzki huknął za wysoko
17' za wysoko noga naszego zawodnika w polu karnym... jest rzut wolny pośredni dla Pelikana na naszym polu karnym
16' dobra dośrodkowanie, obrncy w ostatniej chwili zmienili lot piłki, bo mógł ją przejąć Wrześniewski
15' faul na Lesniewskim, mamy rzut wolny z boku boiska na polowie rywala
12' zbyt mocno bita piłka, wychodzi z drugiej strony boiska w aut
12' Goljasz wywalczył rzut rozny
9' ładne dośrodkowanie, Wrzesniewski głową, ale piastkuje bramkarz Pelikana
8' Śliwiński sam na sami w nogi bramkarza!!! Mamy rzut rozny
5' pierwsze groźne dośrodkowanie i łapie Zacharski
1' zaczynają goście
0' link do transmisji
0' za chwile zaczynamy
0' obie ekipy już po rozgrzewce. Boisko wygląda dużo lepiej, choć nadal w niektórych miejscach sporo jest wody
0' rozgrzewka trwa. Jesli już deszcz nie będzie padać to zaczniemy około godz. 20.10
0' nie pada.. sędziowie mowią, że jesli nie będzie padać, to mecz zacznie się o godz. 20
0' przestało padać, wszystko wskazuje na to, że jednak uda się rozegrać ten mecz
0' kolejne przełożenie początku tego spotkania. Na razie planowany początek to godz. 19.30
0' obie ekipy zeszły do szatni. Sedziowie wciąż czekają aż się rozpogodzi
0' mamy informację, że jeśli ten mecz się w ogóle rozpocznie, to z 20 minutowym opóźnieniem
0' trwa kolejna narada sędziów, kierowników i trenerów obu drużyn
0' po kilku minutach przerwy....znowu leje jak z cebra
0' Mecz poprowadzi (o ile się odbędzie) trójka sędziów z Białegostoku. Na środku Andrzej Mścichowski
0' Pelikan: Orzeł - Wawrzyński, Żółtowski, Wardzyński, Kieplin, Pomianowski, Piekarski, Wyszogrodzki, Kozieł, Bylewski, Kolus.
0' Broń: Zacharski - Pociecha, Jagiełło, Kiercz, Wrześniewski, Leśniewski, Dąbrowski, Dias, Goljasz, Kielak, Śliwiński.
0' Mamy składy obu drużyn
0' warunki fatalne, piłka staje w wodzie, ale na razie sędziowie kazali się rozgrzewać
0' Ulewa jaka przeszła nad Radomiem sprawiła, że boisko jest zalane i grząskie. Nadal pada deszcz i nie wiadomo, czy mecz się odbędzie
0' Witamy serdecznie ze stadionu przy ul. Narutowicza 9
0' strona odświeża się automatycznie