90' KONIEC MECZU. Brawo Broń. Zasłuzone zwyciestwo. Zwłaszcza 2 polowa mogła sie podobac. Padły dwie bramki, a dobrych sytuacji było co niemiara. W środę wyjazd do Polonii Warszawa!! Chcemy powtórki, bo z taką grą można naprawdę wiele. Dziękujemy, bo dziś było przyjemnie!!!
90' Bojek z 3 metrów nie trafia do pustaka!!!!!!!!!
90' zablokowany strzał Bojka, pilke dostaje Marczak, ale troszke niecelnie
89' jeszcze akcja gości, ale spalony
87' groznie pod naszą bramką, zamieszanie i łapie Budzikur na linii
86' pilka po rykoszecie i jeszcze jeden rog dla gosci
85' rog dla Warty
85' Więcek za Nowosielskiego
82' Nowosielski
79' Pluta za Stasiaka
78' Bojek za Bouchnibę
75' Allllleeee akcja meczu. Znowu Bouchniba poodaje do Nowosielskigo, ten odegrywa do Marczaka i pozostaje tylko do pustej bramki!!!!!!!!
73' Skórnicki probował z 18 metra ale za wysoko
73' Jezierski za Szyca
72' Bouchniba wychodził sam na sam....ale za szybko wyskoczył i byl spalony
70' to była druga żólta i Bartłoszewski opuszcza boisko
70' Bartłoszewski
68' Nareszcie!!!!!!!!! Nowosielski wymienił trzy podania z Bouchnibą i Marczakiem i ten ostatni trafia do siatki
67' goscie bronia sie siedmioma zawodnikami
66' Bouchniba z rzutu wolnego z boku pola karnego zakrecił pilke ale strzal niecelny
65' za Wichuckiego Dobosz
63' do jakiegos zamieszania doszło w polu karnym Warty. Krymarys żółta kartka
62' po dosrodkowaniu Marczaka, Leniewski na drugim słupku źle trafił w pilke...mogł tylko dolozyc nogę
60' Mitek za P. Kobierskiego
58' zamieszali sie pilkarze Broni pod bramką przeciwnika, wystarczyło oddac strzał, ale zaden z pilkarzy nie podjał decyzji. Trzeba strzelac na bramkę, a nie podawać w kołko do siebie
57' obronc z Sieradza wybijają jak najdalej
57' Bouchniba wywalczył rog
52' grozna akcja Broni, Lesniewski niepotrzebnie wycofał pilke i stracilismy
49' adnz techniczny strzał Nowosielskiego z 17 metrow, ale w srodek bramki
47' rog nie pryznios yadnej koryzsci
47' Marczak wywalczył rog
46' Lesniewski za Wicika
46' 2 polowa rozpoczeta
45' sedzia konczy 1 polowe. Całkiem dobra gra Broni...ale brakuje gola
45' Wieczorek probował z 20 metrów lewa nogą i minimalnie obok słupka
44' do pilki doskoczył Szyc i na nasze szczescie strzelił na wysokosc 5 pietra
44' rog dla gosci
40' sporo niedokladnosci w akcjach naszej druzyny
36' Szyc groznie dosrodkował w nasze pole karne, ale pilka juz poza boiskiem
35' Bron naciska, Warta troche zamknieta na swojej polowie, przydałby sie gol
32' znakomita akcja Broni, wycofanie pilki do Marczaka na 16 metr, ten uderza, ale pol metra nad pooprzeczką. Nie udało się, ale dzis Bron probuje
31' dosrodkowanie piastkuje Budzikur i wychodzimy z kontrą, ale defensywa Warty rowniez czujnie
30' rog dla gosci
26' grozne dosrodkowanie Bogdana wzdluz naszej bramki, Wojtek Gorczyca wyjasnia głową
23' rzut wolny dla gosci, dośrodkowanie i Skórnicki głową wybija bez zagrozenia
22' dosrodkowanie z lewej strony Nowosielskiego i srodkowy obronca Warty w ostatniej chwili wybija
21' zbyt plasko wrzucona pilka i Warta wybija daleko na aut
20' bardzo fajna akcja Broni, mamy róg
18' kolejna akcja Broni Bouchniba do Nowosielskiego, ale ten na spalonym
16' akcja Warty, tym razem z polwoleja probował Szyc, ale bardzo niecelnie
14' Stuuprocentowa sytuacja Broni - Bouchniba do Nowosielskiego, ten sam na sam z bramkarzem Warty, dziubnął pilke nad bramkarzem i pilka przeszla obok słupka. Bardzo ladna akcja
13' chwilowy przestoj z obu stron, nie wiele się dzieje
10' po rzucie roznym, zablokowany strzał Sałka
10' ładna akcja Broni, zablokowany strzał Marczaka, mamy rog
8' Idzikowski uderza z polwoleja z 20 metrow, groznie i nad poprzeczką
7' Bron w ofensywie, prostopała pilka do Marczaka, troche za mocno. Widac ze dzis zespół próuje
6' swietne dosrodkowanie Marczaka do Sałka i jden z obronców zdjął Damianowi piłkę z głowy...było blisko
4' faulowany Nowosielski na naszej polowie
3' Kiks Gorczycy na sliskiej murawie o mały wlos nie skonczył sie stratą gola. Sytuacje ratuje Budzikur
1' Gramy. Warta zaczęła
0' pada grad
0' rozpadało sie na całego
0' trwa powitanie druzyn na srodku murawy
0' Łukasz Gudyn z Warszawy poprowadzi ten mecz jako arbiter główny
0' Obie drużyny już zeszły do szatni po rozgrzewce
0' trwa rozgrzewka obu zespołów. Wyszło co prawda słońce, ale temperatura jak w listopadzie
0' Zimno, deszczowa pogoda i słabe wyniki w ostatnim czasie sprawiają, że chyba stadion będzie świecił dziś pustkami
0' Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Wichucki, Wicik, Sałek, Bouchniba, Skórnicki, Marczak, Nowosielski.
0' Wlazłowski - Bartłoszewski, Łochowski, Krymarys, Kowalski, P. Kobierski, Stasiak, Idzikowski, Szyc, Bogdan, M. Kobierski.
0' Za niespełna poł godziny nasza Broń będzie chciała przełamać serią słabych spotkań. Mamy nadzieję, że uda się pokonać sieradzką Wartę
0' Witamy serdecznie ze stadionu Broni w Radomiu
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.