Warta Działoszyn Warta Działoszyn Broń Radom Broń Radom
90' Jeszcze jedna informacja :Mariusz Marczak po raz drugi królem strzelców trzeciej ligi (17 goli). Gratulujemy.
90' Dziękujemy kibicom za śledzenie naszych relacji w ciągu całego sezonu, byliśmy z Wami na wszystkich meczach Broni w tym sezonie. Dziękujemy piłkarzom za grę i sporo pozytywnych emocji. Przed nami bardzo ważny sezon, w którym utrzyma się maksymalnie sześć drużyn ze względu na reorganizację trzeciej ligi. Musimy mieć silną drużynę. A teraz czas na krótkie wakacje
90' Awans Radomika pozwala zachować dotychczasowe stypendia.
90' Koniec meczu, kończymy sezon na trzecim miejscu. Znów za Ursusem, o czym jak rok temu zdecydował ostatni mecz. Radość w drużynie Omegi, która dzięki temu remisowi zachował szanse na utrzymanie, musi czekać na wygraną Radomiaka. Podobnie jak ...Broń, awans
90' koniec
90' wolny dla Broni - obok bramki.
90' ŁKS - Ursus 2:2, nie zajmiemy drugiego miesca
90' Omega wybija, my przerywamy kontrę, Stefański głową obok bramki.
90' róg dla Broni. Jedna z ostatnich szans na drugie miejsce w lidze.
90' niesamowita determinacja Omegi
89' sędzia dolicza 4 minuty, róg dla Omegi. Remis daje szanse Omedze na utrzymanie w przypadku wygranej Radomiaka w barażach.
89' Gorczyca
87' Czaplarski tuż nad poprzeczką
87' Stefański
87' wolnmy z narożnika pola kranego dla Omegi
86' wyniki dla Omegi układają się dobrze i robią wszystko, by zdobyć gola dającego szanse na utrzymanie w lidze.
86' Stefański za Bojka
85' świtan okazja Omegi - znów z kilku metrów ni eudało się trafić głową w bramkę. Omega gra bardzo zmotywowana.
84' Kabziński wysoko nad bramką.
81' Ursus nadal przegrywa w Łodzi, jedna bramka dzieli nas od drugiego miejsca
80' piłka w rękach Wnukowskiego. Omega walczy o życie i stosuje pressing już na linii naszego pola karnego
79' róg dla Omegi
78' Pelikan prowadzi w Otwocku, nie możemy przegrać, jeśli chcemy być na podium
77' piłka w naszej siatce...bocznej siatce
76' za dużo niedokładności , przepuszczonych piłke, za mocnych podań w naszej drużynie
75' Czaplarski tuż obok słupka
75' Sałek
75' wolny dla Omegi z 2 metrów na wprost naszej bramki
71' Leśniewski do Wichuckiego, któremu zeszła piłka, aut barmkowy
70' znów niedokładna piłka do Leśniewskiego
68' Wichucki za Wicika
68' ostatnia ćwiartka meczu w tytm sezonie. Omega ma na ławce tylko jednego zawodnika z pola. Warto przycisnąć
68' Sałek dostał mocno w głowei piłka wyszła za boisko. Przerwa na napoje.
68' wolny z bocznej linii pola kanrego dla Omegi. Bliźniaczy faul do tego po którym był karny
66' Leśniewski za lekko, wcześniej rajd przez połowę boiska Bojka.
65' Omega nas ładnie rozklepała i Marciniak tuż obok bramki.
64' na boisku robi się luźniej, chyba zmęczenie daje o sobie znać,. próbujemy długimi podaniami.
63' Omega w dobrej sytuacji...spalony
62' dośrodkowanie Bounchiby łapie bramkarz
60' za krótko, za szybko, za nerwowo
60' mamy róg
58' Stefański za Więcka
58' Łucki
58' goool!
56' Marczak uderzony łokciem, strzela...Bounchiba
56' karny dla Broni!
53' popełniamy bardzo proste błędy i co chwila tracimy piłkę
51' niefrasobliwy błąd w obroni ekosztował nas bramkę, która może przebudzi naszą drużynę
49' Czaplarski strzela mocno w środek bramki
49' karny dla Omegi
48' Kolasa z 5 metrów głową nad naszą bramką
47' Pelikan remisuje 1:1w Otwocku
46' zaczęła Broń
45' drużyny wychodzą na boisko, Broń bez zmian
45' upał daje się we znaki, obie drużyny starają się grać, ale trudno zachwycać się poziomem.
45' koniec pierwszej połowy
45' sędzia dolicza 2 minuty
43' Bounchiba za faul na bramkarzu
42' w końcówce pierwszej połowy to Omega gra aktywniej
40' Start Otwock prowadzi z Pelikanem 1:0, to bardzo dorby wynik dla nas.
39' klepka Omegi w naszym polu karnym, wybijamy w ostatniej chwili
38' dośrodkowanie Marczaka łapie bramkarz.
37' Kabziński, mamy wolnego na połowie boiska
36' Łapie Wnukowski
36' wolny dla Omegi z 30 metrów
35' Marciniak strzela nad bramką Broni
32' prostopadłe podanie w nasze pole karne przecina Ankurowski, aut dla gospodarzy
29' bramkarz Omegi mało nie wyjechał z piłką za pole karne, zatrzymał się na linii.
28' a w Łodzi ŁKS prowadzi 2:1 z Ursusem
27' piłka Marczaka do Bojka na pole karne, Michał nie sięgnął
25' Omega w ataku, blokujemy i łapiemy na spalonych
23' gra już wznowiona
22' przerwa na "wodopój", przypominamy, że dzisiaj temperatura w Kleszczowie w słońcu to 35 stopni.
20' kontra Lenśniewskiego przerwana przez Omegę
20' róg dla Omegi
17' czas posiadania piłki zdecydowanie na korzyść Broni, mnóstwo podań, ale w środku boiska
15' Broń na razie cierpliwie próbuje zbudować akcje i przerwya próby ataków Omegi.
14' w meczu ŁKS - Ursus już 1:1
14' Wnukowski łapie, a w ł
14' wolny dla Omegi z połowy boiska
12' Ursus prowadzi z ŁKS, drugie oddala się, aby Broń zakończyła szon na drugim miejscu, Broń musi wygrać, Ursus przegrać.
10' wybijamy piłkę poza połowę
9' kontra Omegi, Wnukowski końcami palcxów na róg
7' Marczak z 11 metrów z woleja nad bramką. Ładne dośrodkowanie Leśniewskiego.
6' Marczak z 16 metrów nad bramką
5' wrzutka w nasze pole karne, łapie Wnukowski
2' tracimy piłkę na własnej połowie, mocne dodokowanie i strzał obok bramki Wnukowskiego
1' w pierwszej połowie Omega pod słońce, gospodarze zaczynają
0' piłkarze już na boisku, na trybunach ok. 20 widzów.
0' Omega na zielono- żółto, Broń na biało
0' Sędziowie boczni: Marcin Anisiewicz, Marcin Brenda. Będą dzisiaj pomagać Łukaszowi Gudynowi
0' Omega dzisiaj z tylko dwoma zawodnikami na ławce rezerwowych
0' Sędzia Gudyn z Warszawy poprowadzi dzisiejszy mecz
0' Omega: Wiśniewski - Janeczek, Łucki, Kowalski, Jacak, Marciniak, Kabziński, Kolasa, Zawodziński, Olejnik, Czaplarski.
0' za kartki pauzuje Piotr Dobosz. Z powodu kontuzji nie zagrają Piotr Nowosielski, Mikołaj Skórnicki, Piotr Wieczorek. Rozchorował się też bramkarz, Karol Budzikur
0' Broń: Wnukowski – Krukowski, Gorczyca, Ankurowski, Wicik, Bojek, Sałek, Bouchniba, Leśniewski, Więcek, Marczak.
0' W ekipie Broni kilka wymuszonych zmian
0' Dziś w Kleszczowie termometry pokazują 37 stopni
0' ? Witamy serdecznie z upalnego Kleszczowa
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund