90' koniec meczu. Kolejny przegrany derbowy mecz w tej rundzie i to w słabym stylu. Trzecia liga niestety oddaliła się bardzo po dzisiejszym meczu. Gratulacje dla Pilicy i trenera Kupca za w pełni zasłuzone zwycięstwo.
90' Zawisza za Bykowskiego
90' kontra Broni i za mocne podanie
90' kontra Pilicy i niedokładne podanie - znów Pilica z łatwością przeszła naszą obronę.
90' znów obrońcy blokują strzał
89' Jaworski za Obłuskiego
89' Sala z 18 metrów - zaqblokowany przez obrońców
88' dramatycznie wybijamy
86' kolejny prezent obrony dla Pilicy i było gorąco w polu karnym- róg dla Pilicy
85' Bojek najgorzej jak mógł - wysoko nad bramką, mimo, że w polu karnym było dwóch kolegów, którym mógł podawać.
84' Jakubczyk za bezsenswony faul
82' błąd Sali i Młodziński broni prazed stratą kolejnego gola.
81' Przyrowski broni strzał Czarneckiego
81' Stanisławki za Skałbanię
81' Sala za Kencla
80' bronimy się rozpaczliwie przed kolejnymi atakami gospodarzy. Pilica gra dzisiaj świetny mecz, czego nie można powiedziec o Broni
78' znów błąd obrońcy i znów było goraca- Młodziński zna raty łapie strzał
77' nikt nie doszedł do dośrodkowania
77' wolny z okolic rogu pola kanrego dla Broni
76' piłk a w środek bramki i znów Rawski.
76' teraz karny dla Pilicy, chić piłka wpadła do naszj ebramki
75' róg dla Pilicy
75' ostatni kwadrans meczu, będą emocje, będą nerwy
74' po raz drugi w tym meczu błąd we wrzuceniu autu w wykonani uBroni-0 jak u juniorów
74' znów za nerwowo, niedokładnie, za szybko prbujemy wstrzelić piłkę w pole karne
73' zmiana w Pilicy - Hernik za Putona
72' karny po bardzo ładnej akcji Broni, która mocno "pachniała" bramką
71' gool - bardzo pewnie wykonany karny!
71' Czarnecki podchodzi do piłki
70' karny dla Broni!
67' Nogaj sam przez Przyrowskim- ten wybija nogami! Przemkowi piłka spadła pod nogi, nie miał czasu na rozegranie jej.
66' dwie zmiany w Broni - schodzą Leśniewski i Nowosielski, wchodzi Oziewicz i Bojek
65' znów obrońcy radzą sobie z pórbami ataków Broni
64' Kamil Czarnecki znów dyskutuje, to może zakończyć się drugą żółtą kartką
63' Broń się teraz spieszy, ale gospodarze spokojnie przerywają próby ataków i Pilica poluje na trzeciego gola
62' nerwowość i niepotrzebne dyskusje z sędzią zakończyły się utratą drugiego gola.
61' Obłoski ograł całą obronę, zaczęło się od błędu Kupca.
60' bardzo pewnie dzisiaj obrona Pilicy, zirytowanie piłkarze Broni niepotrzebnie dyskutują z sędzią
59' Pilica spokojnie wybija dośrodkowanie Nowosielskiego
59' wolny dla Broni niemal z narożnika pola karnego
58' Bykowski
56' rzucamy kolejne auty na pole karne Pilicy
55' Czarnecki strzela nad bramką
54' Broń cały czas jakoś nerwowo, bez polotu.
53' teraz Jakubczyk dobrze przecina dośrodkowanie
52' Więcek końcem nogi tuże przed Przywoskim, ten jednak zdołał wybić piłkę. Najlepsza okazja dla Broni na bramkę
50' kolejny strzał z dalek łapie Przyrowski. Nie mamy pomysłu na rozegranie akcji w polu karnym
49' wybijamy niemal z lini bramkowej
48' faul dla Broni- 40 metrów od bramki, łapie Przyrowski
47' Nowosielski z 25 metrów prosto w bramkarza
46' Broń zaczęła II połowę
45' Obie drużyny już na boisku, oby druga połowa była lepsza w wykonaniu naszej drużyny
0' W okolicach 20 minuty w zespole była zmiana. Za kontuzjowanego Jedynaka wszedł Piotr Dobosz
45' koniec pierwszej połowy. Pochwały należą się Pilicy, która zaczęła mecz odważnie, co zostało nagrodzone bramką. Broń rozkręciła się dopiero ok. 25 minuty, ale Pilica nie pozwala na wiele, uciekając się także do fauli.
45' faulowany Młodziński
45' mecz zrobił się bardzo ostry - wokny dla Pilicy z 40 metrów
45' dośrodkowanie Wiecka wybijaą obrońcy
45' teraz Czarnewcki brutalonie faulowny
44' bezsensowna kartak dla Czarneckiego za bezsensowny faul na Przyrowskim.
43' stzrał głową łapie Młodziński
42' kolejny róg dla Pilicy, która przeważa teraz
41' Jedynak już nie zagra- kontuzja
40' strzał głową ponad naszą bramką
39' róg dla Pillicy po kolejnytm bardzo groźnym wrzucie z autu w nasze pole karne
37' Jedynak, który przy okazji poza boiskiem z powodu kontuzji
36' ale się zrobnił mecz- akcja za akcję, niestety stratami w środku prokurujemy sobie niebezpieczeństwa
35' kolejna akcja Broni - spalony
34' Nogaj po dosrodokowaniu Lesniewskiego głową tuż obok słupka. Trzecia dobra akcja naszej drużyny.
33' Pilica nie przebiera w środkach sędzia co chwiolę gwiżdże faule, ale taka taktyka gospodarzy na razie jest skutecznqa
32' przerywamy kontrę Pillicy, Nowosielski z 17 metrów prosto w bramkarza, Broń trochę się ożywiła
31' kontra Leśniewskiego i róg dlda Broni. Wreszcie dobra akcja
30' strzał na naszą bramkę broni Mlodziński. Trudno o podawanie nazwisk piłkarzy Pilicy, bowiem numery na koszulkach są niemal niewidoczne
27' kolejna kontra Pilicy, zakończona niedokładnym podaniem
26' łapie Przyrowski, który podaje na kontrę, przerwaną przez Leśniewskiego
25' wolny z boku boiska dla Broni
25' Janowski
24' zakotłowało się w naszym polu karnym, na końcu spalony
23' błąd Kupca i róg dla Pilicy
19' dużo tracimy dzisiaj piłek w srodku pola dając gospodarzom okazje do kontr
18' aut bramkowy
18' teraz wolny dla Pilicy z 40 metrów
16' kontra Pilicy i na szczęście niporozumienie kończy tę akcję
15' Pilica wybija, za chwilę Nowosiielski z 17 metrów strzela tuż obok bramki Pilicy
14' wolny dla Broni z ok. 30 metrów
12' wrzut z autu z 30 metrów w nasz pole karne narobił zamieszania
11' Nogaj strzela po ziemi z 18 metrów po ziemi, łapie Przyrowski. Dobra decyzja
10' gol -Rawski wjechał w pole karne i pokonał Młodzińskiego
9' Leśniewski urwał się obroni, jednka dośrodkowaniue wybijają obro n
7' Pilica wybija
6' róg dla Broni, zawalczyli Nogaj z Czarneckim
5' Broń na razie nerwowo, niedokładne podania, straty, a teraaz młodziński cudem broni strzał z 10 metrów.
4' kolejny strzał tuż obok naszej bramki, Pilica odważnie zaczęła mecz
4' przerywamy kontrę gospodarzy
3' strzał Pilicy ponad naszą bramką
1' zaczęła Pilica
0' drużyny już na boisku - Broń na niebiesko, Pilica na biało- czerwono
0' Już po rozgrzewce, docierają kibice obu drużyn na mecz. Dziś nie ma zorganizowanej grupy z Broni ze wzgledu na brak autokaru, ale dotarło sporo osob z Radomia
0' Obie drużyny na rozgrzewce. Wreszcie wyszło trochę upragnionego słonca. Po ostatnich zimnych i brzydkich dniach, przydałaby się piękna Majówka...no i zakończona wygraną Broni. Trzymamy kciuki
0' Broń: Młodziński - Jedynak, Kupiec, Kencel, Jakubczyk, Leśniewski, Nowosielski, Więcek, Wicik, Nogaj, Czarnecki.
0' Pilica: Przyrowski - Janowski, Białecki, Karasek, Kornacki, Paterek, Rawski, Bykowski, Skałbania, Puton, Obłuski.
0' Pojedynek poprowadzi Piotr Urban, sędzia szczebla centralnego z Warszawy
0' dzień dobry Państwu. Już za niespełna 30 minut mecz Pilica - Broń
0' Strona automatycznie odświeża się co 60 sekund