90' KONIEC!!! sKROMNE, ALE ZASŁUŻENE ZWYCIESTWO
90' jeszcze jakiś strzał rozpaczy z daleka, na szczescie daleko od naszej bramki
90' wasilków próbuje, ale Broń bezbłędnie na razie
90' 4 min dolicza sedzia
89' wolny dla miejscowych w srodku boiska
87' Czarnecki uderza z 14 metrów, bramkarz broni!!!
86' Czarnota za Zagórskiego
83' Młodzinski łapie groźne dośrodkowanie
82' faul dla Wasilkowa z boku naszego pola karnego
81' strzał z dystansu na bramkę Młodzinskiego, ale bardzo wysoko nad bramką
81' Rybakowski za Nasuto
80' Winiarski za Sliwińskiego
80' groźnie pod naszą bramką, ale chos...i spalony. Zaczyna Młodzinski
78' Oracz za Jakimiuka
78' dośrodkowanie i było groźnie, ale faul na brmakarzu Młodzinskim
77' Zieniewicz za Langę
74' przerwa na wode
73' Ostaszewski
71' zakreciła się defensywa wasilkowa, ale tego nie wykorzystaliśmy
70' rzut wolny dla Broni 40 metrów od bramki.
70' Styś
68' teraz groźnie Dawid Śliwowski główkował w Wasilkowie
66' prostopadłe podanie, gospodarze domagają się spalonego, afera na środku...ale sędzia bamkę uznał. Prowadzimy 0:1!!!
66' goooooooooooooooooolll nareszcie!!!! Śliwiński!!!!
66' wybijają gospodarze w aut
65' Sternicki wywalczył rzt rozny
64' Wójcik za Jedynaka
63' wybijamy po rzucie rożnym, kontra, ale za mocne podanie Czarneckiego do Sternickiego
62' rozny dla Wasilkowa
58' bład bramkarza Śliwiński już był blisko, ale piłka uciekła mu poza boisko!!!
55' Sternicki za Kołtunowicza
55' wybijają obrońcy rozpaczliwie w aut
54' rog dla Broni
53' Bron przeważa, ale brakuje tej kropki nad i
49' zdobywamy gola po rzucie wolnym, ale znow spalony...eeech szkoda
49' Wysocki
46' obie ekipy bez zmian
46' Broń zaczyna
0' obie drużyny wychodzą już na 2 połowę
45' Koniec 1 polowy.Goli nie było choć nasz zespół stworzył sobie więcej okazji, był zespołem lepszym! Czekamy na dobra drugą połowę
45' długie podanie w nasze pole karne, ale Młodzinski szybko wychodzi i łapie
43' kolejna dobra akcja Broni, ale tym razem zabrakło strzału
42' ładne dosrodkowanie zagórskiego, ale łapie golkiper Wasilkowa
39' Czarnecki na pierwszym słupku daleko wybija
38' rzut wolny dla Wasilkowa z boku naszego pola karnego
36' teraz chwile przycisnął Wasilków, ale nasza obrna nie pozwoliła nawet oddac strzału
33' słabo wykonany korner i faulem musimy zatrzymać kontre w srodku boiska
32' zablokowany Czarnecki mamy rzut rozny
30' przerwa na uzupełnienie płynów
29' Kamil Czarnecki z wolnego...ale bramkarz broni
29' Zagórski faulowany na 17 metrze...moze byc groźnie
28' Czarnecki trafia do siatki miejscowych....ale byłna spalonym...
26' setka Broni, piłka wzdłuż pola bramkowego i Śliwiński nie dobija futbolówki na 3 metrze!!!!
24' Młodzinski piastkowa i Broń po kontrze, groźnie Czarnecki, ale zablokowany jego strzał
22' jeszcze jeden rożny dla miejscowych
21' tym razemspokojnie Lesniewski
21' rozny dla wasilkowa
20' Jagieła wyjasnia spokojnie, wychodzimy z kontra
20' wolny dla miejscowych jakieś 40 metrów od bramki Młodzinskiego
19' pogubili sie trochę obrońcy wasilkowa, momentami bronili się rozpaczliwie
17' strzał Więcka o centymetry nad poprzeczką
16' Poduch
16' Śliwiński faulowany na 18 metrze
13' dosrodkowanie wiecka łapie bramkarz
12' Czarnecki wywalczył kolejny róg
12' po rzucie rożnym Waslków wybija w aut
10' dwie swietne okazje Broni, najpierw w trudnej sytuacji Czarnecki w bramkarza, dobijał Zagórski i obroncy po rykoszecie na róg
10' na razie wyrównany pojedynek
4' dobra okazja Broni, dośrodkowanie Jedynaka i Czarnecki głową uderza tuż nad bramką
2' pierwszy groźny strzał Wasilkowa z 15 metrów, na szczęście metr od bramki
1' Wasilków zaczyna
0' trwa powitanie na środku
0' piłkarze za momencik będą wyprowadzeni przez sedziów
0' Broń: Młodziński - Ziemak, Wicik, Jagieła, Leśniewski, Kołtunowicz, Zagórski, Jedynak, Więcek, Śliwiński, Czarnecki.
0' w naszym zespole zabranie dziś bramkarza Jakuba Kosiorka. Ze względu na ślub siostry pojechał do domu. Mamy nadzieję, że Paweł Młodziński powróci między słupki w wielkim stylu
0' Wasilków: Nowajczyk - Nasuto, Jakimiuk, Styś, Langa, Ostaszewski, Śliwowski, Poduch, Pawłowski, Wysocki, Trzaska.
0' O godz. 17 miejscowy Klub Sportowy Wasilków, beniaminek ligi, podejmie radomską Broń
0' Witamy serdecznie ze słonecznego Wasilkowa
0' strona odświeża się automatycznie