90' KONIEC MECZU. Brawa dla Broni za 2 połowę, bo w pierwszej było trochę nerwowo. Wkrótce wideo i zdjęcia z meczu i nasz komentarz.
90' Wicik jeszcze mocno z dystansu, ale obok słupka
90' Bojek z 16 metrów, ale za lekko
90' sedzia dolicza 3 minuty, Bron jeszcze próbuje, ale nic na siłę
87' Bojek indywidualna akcja i i nad poprzeczką, w kolejnej akcji swietna okazja Ksiazka i niecelny strzał
85' Oziewicz po kontuzji i zmienia Więcka
84' Pietralski próbował z dystansu. Słabe wykonanie, ale decyzja bardzo dobra
84' z rzutu roznego zagrozenia nie było
83' pomocy lekarskiej potrzebuje Wicik
82' Prażuch
82' Czarnecki sam na sam iiii trafia w bramkarza!!!! Mamy rog
80' Kamil Czarnecki zdobywa gola!!!
79' karny dla Broni, CXzarnecki faulowany w 100 proc sytuacji
78' Sosnowski za Strzelczyka
77' Plisikiewicz popedził pod nasze pole karne, ale pewnie przerwał Pietralski. Albert dziś bezbłędnie
76' Zieliński za Krukowskiego
72' Za Strzelczyka wchodzi Plisikiewicz
71' Przemysław Paś schodzi i za niego Piotr Zieliński
70' Książek za Salę
69' piekna akcja Czarneckiego, podał do Lesniewskiego i ten sprytnie pokonał golkipera
69' nooo i wykrakaliśmy tą bramkę :)
67' Więcek blisko szczęścia, piłka po jego strzale ominęła o kilkanascie centymetrów słupek
66' przydałby sie kolejny gol, bvo w pierwszej połowie sytuacja wygladała podobnie, Broń grała, a jedna akcja gości wystarczyła
66' Błąd Sali naprawia Pietralski
65' Bojek wykłada piłkę Lesniewskiemu na 10 metr...ten lewą, skłabsza nogą nie trafia
64' efektownie piastkuje Dutkowski
63' Bojek faulowany z boku boiska na wysokości 16 metra
62' po rzucie roznym piłka wychodzi poza boisko, zaczyna bramkarz
62' ładny strzał Wicika z wolnego, bramkarz wybija na rog
60' kolejna dobra akcja Broni, więcek już składał się do strzału i był faulowany na 18 metrze. Będzie groźnie
57' Bojek za Nogaja
55' Czarnecki wykłada piłkę Nogajowi, ten zwleka ze strzałem i ;jest blokowany
53' dosrodkowanie Lesniewskiego i swietną okazję miał Dobosz
52' Wicik uderzał po ziemi z dystansu i Dutkowski nie dał się zaskoczyc
49' Nowosielski - pewnie wykonana jedenastka
49' reka w polu karnym i ewidentny karny!!!!!!!!! dla Broni
48' dalekie dośrodkowanie łapie Młodzinski
47' rzut wolny dla gości, 30 metrów od naszej bramki
46' zaczęła się 2 połowa
0' piłkarze wychodzą na 2 połowę
45' nie ma znaczenia, ile świetnych okazji mieli w 1 połowie nasi piłkarze. Jest 1:1, bo goście wykorzystali swoją jedną, jedyną szansę. Jesli w szatni nie będzie trzesienia ziemi, to może być cięzko
45' KONIEC 1 POŁOWY
45' no i stało się...zamiast dobić przeciwnika, Prazuch głową zdobywa gola
44' błąd naszych obronców, dobrze ze strzelczykowi odskoczyła piłka, bo miałby tylko Młodzinskiego przed sobą
42' Nowosielski z ostrego kata uderza nad poprzeczką
41' rog dla Broni
41' dosrodkowanie z rzutu wolnego, pewnie łapie Młodzinski
39' kolejna swietna akcja Czarneckiego i bramkarz przecina akcje
37' dosrodkowanie do Czarneckiego, głową uderza i pol metra od słupka. Chwilę pozniej obroncy blokują strzał Wiecka
35' fajnie rozegrny rzut wolny, uderzał z 25 metrów Wiecek, ale niecelnie
35' Malczewski
33' uspokoiła sie teraz gra naszego zespołu, nie jest już tak nerwowo
30' dosrodkowanie Wiecka z rztu wolnego, minęli się obroncy i Czarnecki idealnie po ziemi obok słupka
30' Czarnecki!!!!!!!!!!
28' spokojnir łapie Mlodzinski
27' rzut wolny dla goscie 30 metrów od naszej bramki, z boku boiska
24' świetna akcja Broni, Nowosielski nie trafia z 8 metrów...uderzył obok słupka. Jak on tego nie strzelił!!
23' po rozegraniu rzutu wolnego goście wychodzą z groźną kontrą, Pietralski przerywa akcje
22' Szczesny
21' wybijanka Raszyna, aż w koncu czarnecki głową i znowu Dutkowski kapitalnie broni
20' rog dla Broni
19' Bron próbuje wciągnac Raszyn na swoją połowe
17' Nowosielski próbował z 25 metrów, kilka centymetrow nad bramką
15' jakas pierwsza niesmiała akcja gości, spokojnie zatrzymuje Pietralski
13' swietne podanie Czarneckiego do Nogaja, a ten z 8 metrów z pierwszej piłki....na 2 pietro
12' Nowosielski z rzutu wolnego dwukrotnie w mur
11' Kazimierczuk faulował przed polem karnym. Moze byc groźnie
9' przygniatajaca przewaga Broni, ale wynik na razie bezbramkowy
8' kapitalny strzał Nowosielskiego, bramkarz broni koncami palców
7' Czarnecki faulowany 20 metrów od bramki
5' Bron w ataku pozycyjnym, obroncy w ostatniej chwili zdjeli piłkę Nogajowi
3' Czarnecki za próbe wymuszenia rzutu karnego
2' Wicik z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczka
1' i gramy!!!!
0' juz za moment zaczynamy
0' obie ekipy pod trybuną, za chwilę będą wychodzić na boisko
0' Dzisiejsze zawody poprowadzi trójka sędziowska z Pionek, Daniel Maciejewski na środku.
0' Młodziński - Pietralski, Sala, Krukowski, Dobosz, Nogaj, Wicik, Więcek, Leśniewski, Nowosielski, Czarnecki.
0' Raszyn: Dutkowski - Malczewski, Szczęsny, Cieślak, Kazimierczuk, Kamiński, Piwko, Paś, Siekierko, Strzelczyk, Prażuch.
0' Już o godz. 17 piłkarze Broni zagrają z KS Raszyn
0' Witamy ze stadionu przy N9
0' strona odświeża się automatycznie co 60 sekund