90' KONIEC MECZU. Sędzia był fatalny, ale to nie on wypaczył wynik. Start zagrał bardzo ambitnie, a Bron nie umiała znaleźć sposobu.
90' niestety chyba nic z tego nie bedzie
90' jeszcze wybijają na rog. co tu sie dzieje!!!
90' dosrodkowanie i Sałek 10 centymetrów nad poprzeczką
90' jeszcze faulowany Nogaj przed szesnastka. To chyba ostatnia nadzieja
90' Przybysz za Piwko
90' Bobrowski ostro potraktował Skórnickiego
90' 4 minuty dolicza sedzia
89' Bron całą druzyną i Dukalski po kontrze groźnie strzelał
88' Brewczyński za BYlaka
86' obronca wybił z linii bramkowej po dosrodkowaniu z rogu!!
85' Jest walka, jest rog
84' gool Nogaja głową
82' zablokowany strzał Sałka
80' Żarów za Gwiazdę
79' Książek za Bojka
79' kontra Startu, Mroczek na spalonym
78' jeszcze rog dla Broni
75' gospodarze wybijają już na afere, jak najdalej i z tyłu dobrze sie ustawiają
75' Krukowski za Rdzanka
74' kontra Startu i Dukalski z 5 metrów nad poprzeczką
73' Rdzanek
69' Nogaj za Wieczorka. Bron trzema obroncami
69' rog dla OKS
67' Dramat. Reka w polu karnym obroncy Startu i sedzia sie odwraca od sytuacji
67' Maruszewski za faul
66' strzela Titunin, ale wprost w bramkarza
66' mamy rog
65' Lesniewski z 18 metrów nad poprzeczką
64' Babol Wnukowskiego, który nie wyszedł do łatwej piłki i Dukalski go ubiega i trafia do naszej bramki
62' Mroczek za Łuszczynskiego
62' Sałęk z 15 metra nad poprzeczką
60' Piłka po dosrodkowaniu Bojka przeszła wzdłuż lini bramkowej i strącił ją czubkami palców Dutkowski
58' zawodnik gospodarzy próbował dośrodkować rogalem do naszej bramki, ale pilka wyszła nad poprzeczką
57' Dukalski z woleja i Wnukowski na rzut rozny
55' swietna szybka akcja Broni, Lesniewski z ostrego kata w boczną siatke
54' Nowosielski dostaje kartke za darmo.
53' Skónicki z 2 metrów nad poprzeczką!!!!
52' pilka odbijała sie jak zwariowana i ponownie wyszła na rog
51' rog dla Broni
50' kolejna dobra akcja, ale Bojek źle dośrodkował., Brakuje tej kropki nad i
48' rywal kopie pilke po gwizdku, kartki nie dostaje. Ładna akcja Broni Nowosielski z woleja, z problemami broni Dutkowski
46' OKS rozpoczyna 2 połowę
46' Titunin wejdzie za Bouchnibę
45' sęzia konczy 1 polowe. Bron nie zasługuje na to, aby przegrywać. Zostało 45 minut
44' Broń próbuje, gospodarze mają trochę szczęścia
42' na szczescie gwizdek w druga stronę,l faul w ataku i zaczynamy od rzutu wolnego
42' znowu niezrozumiały gwizdek przed naszym polem karnym. Faul na 17 metrze
39' Marczak z dystansu, trochę niecelnie, ale powinien zagrac w tej akcji z kolegami
36' Marczak sam na sam z Dutkowskim i bramkarz Startu broni nogami
32' Sałek za dyskusje z sędzią. Przecież jest kapitanem
31' było blisko gola, obroncy cudem wybijają na róg
29' Dukalski pewnie trafia do bramki
28' Dukalski przewraca sie popychany w polu karnym i sedzia dyktuje karnego
26' gospodarze wybili, piłka wróciła w pole karne, Lesniewski dośrodkował, ale nikt nie zamknął tej akcji. Zabrakło trochę
25' Sałęk wywalczył róg
21' Bron próbuje, szuka okazji i miejsca do strzału, bo Start skupił się 6-7 zawodnikami na obronie swojej drużyny
17' ładna akcja Bobrowskiego, ale był na spalonym
16' rożny dla Broni, dośrodkoweanie i Sałek strzela głową kilkanaście centymetrów nad poprzeczką
15' zakotłowało sie pod bramką OKS, ale obroncy wybijają na aut
13' Piwko za ostry faul
11' z dystansu próbował Maciej Buszko, ale daleko od naszej bramki
9' dosrodkowanie Bylaka na 5 metr, łapie pewnie Wnukowski
6' faulowany Nowosielski w srodku boiska
4' Łuszczynski z 17 metrów strzela groźnie nad naszym spojeniem
3' Dwojkowa akcja Bojka i Marczaka i Dutkowski wyłuskał piłkę spod nog Marczakowi. Fajna akcja
1' ładna pilka Bouchniby do Lesniewskiego ale szybko z bramki wybiegł Dutkowski i złapał pilke
1' Bron rozpoczeła
0' oba zespoły już na murawie. Za chwilę Broń rozpocznie to spotkanie
0' Piłkarze już po rozgrzewce. Zeszli do szatni. Za chwilkę wyjdą z powrotem
0' mecz rozpocznie się za około 15 minut
0' w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nie zagra Paweł Ankurowski
0' Broń: Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki, Wieczorek, Bojek, Sałek, Bouchniba, Leśniewski, Marczak, Nowosielski.
0' Start: Dutkowski - Bobrowski, Pacuszka, Buszko, Maruszewski, Choiński, Piwko, Łuszczyński, Bylak, Gwiazda, Dukalski.
0' dziejszy mecz poprowadzi pan Baranowski z Siedlec
0' Witam ze stadionu w Otwocku. O godz. 17.30 miejscowy OKS Start podejmie radomską Broń
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.