90' KONIEC Niestety przegraliśmy mecz w stolicy. Za mało było dobrej gry, bardzo dużo chaosu. Wstaliśmy z kolan, od stanu 2:0 doprowadziliśmy do wyrównania, ale nie udało się utrzymać wyniku!
90' Kaminskki
90' jeszcze strzał Kaminskiego nad nasza poprzeczka
90' mamy rzut rozny
89' piec minut dolicza sedzia
89' Grudzien za Weeremko
88' zamieszanie pod bramką Ursusa, wybijają obroncy
87' za Pyrzynę wchodze Kozarzewski
87' pilka przeszła obok naszej bramki
87' jeszcze jeden rozny
86' Kosiorek swietna interwencja, rozny dla gospodarzy
85' Kaminski faulowany przed naszym polem karnym
84' Weremko głową i bramkarz przenosi nad poprzeczką. Mamy rzut rozny
83' zablokowany strzał Goljasza...dużo emocji
80' dośrodkowanie i Tarnowski dobija z bliska!!
78' gooooll Kielak!!!! Pewna jedenastka
77' Papliński
77' Karny dla Broni!!! Faulował bramkarz Goljasza!!!
75' swietnie znowu Kosiorek broni
74' Kosiński za Dziełaka
73' Goljasz za Bartosiaka
69' goool Bartosiak!!!
66' Kamiński goool z rzutu karnego!
65' kany dla Ursusa! zupełnie niepotrzebny faul!
63' dobra akcja Broni, ponownie Szymczak, lewą nogą, znowu niecelnie
59' wreszcie jakiś strzał n bramkę.... Szymczak z 18 metra ale wysoko nad poprzeczką
57' Derlatka już w ataku ale w ostatniej chwili przeciął akcje obronca i rozny dla Broni
56' Derlatka za Nowaka
54' kolejna dobra akcja Ursusa, dwukrotnie na posterunku Kosiorek
46' Muniak za Osice
46' Ursus zaczął 2 połowe. Jedna zmiana w ekipie Ursusa
45' KONIEC 1 POŁOWY
43' wymanewrowana nasza obrona i Oskar Pyrzyna z ostrego kata zdobywa gola
43' Pyrzyna gool!
35' słabszy fragment naszej drużyny, to Ursus ostatnie minuty przewaza
35' Tarnowski głowkuje, w srode bramki...w Kosiorka
32' Dziełak z dystansu, odbija Kosiorek i spalony...bylo groźnie
25' swietna okazję miał Kalinowski, ale uderzył piłkę odchodzącą i ta przeszła wzdłuż linii
24' po początkowych, dbrych 10 minutach, Ursus zaczął się odgryzać mecz się wyrównał
12' pierwsza groźna akcja Ursusa, Weremko głową w ostatniej chwili wybił na rzut rozny
3' świetny strzal Kalinowskiego, bramkarz przeniosł nad poprzeczką
1' zaczęłiśmy spotknie i już w 20 sekundzie Kileak mógł zdobyć bramke
0' dzisiejszy mecz poprowadzi Paweł Sitkowski z Białej Podlaski, ten sam który prowadził mecz wiosenny z Wissą w Szczuczynie
0' Ursus: Krejer - Papliński, Bernacik, Skowroński, Kamiński, Pyrzyna, Krajewski, Tarnowski, Górecki, Osica, Dziełak.
0' Broń: Kosiorek - Bartosiak, Pietrzyk, Machajek, Weremko, Kalinowski, Szymczak, Kobiera, Nowak, Prikhna, Kielak.
0' Witamy serdecznie. O godz. 17 mecz Ursus - Bron. Ponieważ jest transmisja wideo, nasza relację tekstową ograniczymy do najważniejszych informacji
0' strona odświeża się automatycznie