90' KONIEC MECZU. Gratulacje dla naszego zespołu
90' rog dla Omegi
90' Akcja 4 na 3, Lesniewski ..dośrodkował do bramkarza
90' Bouchniba za lekko z 15 metrów w bramkarza
90' troche w koncówce usnęła nasza drużyna
89' po dosrodkowaniu Rozwandowicz trafia w słupek
89' tym razem strzał zawodnika Omegi z ostrego kata, ale Wnukowski nie dał sie zaskoczyc
86' Za Skórnickiego wchodzi Emil Więcek. Witamy w 3 lidze. To jego debiut
82' Stefański za Marczaka
80' po rogu znowu bylo gorąco, Omega wybija piłke sprzed linii
79' Marczak wyklada pilke do Nowosielskiego, a ten nie trafia...mamy rog
79' i kolejna akcja Broni, poprzeczka ratuje goście przed stratą gola
78' Marczak przelobował bramkarza, a pilka jak zaczarowana minęła słupke
77' rog dla Omegi
76' Książek za Bojka
76' Marczak po dosrodkowaniu z rogu uderza z półwoleja, ale bardzo niecelnie
75' Alez oni grają w drugiej połowie. Jak Polacy z Gruzją. Mogło byc teraz 4:0
74' goool Mikiiii Skórnicki!!! Głową po dośrodkowaniu
73' rog dla Broni
71' fatalny błąd Wieczorka. Podawał głową do bramkarza i pilke przechwycił Rozwandowski, ktory na nasze szczescie spartaczył okazje
69' Pędziwiatr za Cukiernika
69' Wnukowski łapie piłkę po lekkim strzale głową
68' rog dla Omegi
68' Gorczyca
67' Będzie zmiana niestety. Za Sałka wejdzie Leśniewski
66' w naszym zespole ucierpiał Sałek
65' przy dosrodkowaniu zderzenie głowami dwoch pilkarzy
64' rog dla Omegi
63' Marczak sam na sam, zamiast podać kolegom to sie zagrzał i zdazyli wyboc obroncy
62' nieudana pułapka ofsajdowa naszej druzyny, Wnukowski wygrywa sam na sam z przeciwnikiem
61' Nowosielski wykancza piekną akcje Broni!!!!!!!!! Nalezała sie ta bramka chłopakom, po ostatnich akcjach!!!
58' kolejna swietna akcja.. Nowosielski wylozył pilke Marczakowi, ten z 11 metrów w bramkarza, do odbitej pilki dobiega Bouchniba i nie trafia z ostrego kata na pustą bramkę
56' po rozegraniu rzutu wolnego przez Omegę, nie było zagrożenia i Bron zaczyna od bramki
55' 100-procentowa okazja Bouchniby, gora Wisniewski
53' Sałek z 16 metrów dobra decyzja, ale rykoszet i pilka wypadła na rog
51' groźna kontra Omegi i nasi obroncy wybijają w ostatniej chwili. Po konrtrze Skórnicki z dystansu, ale łapie Wiśniewski
50' mogło byc 2:0. Po rozegraniu rzutu wolnego, Skórnicki kopn ął za lekko i w bramkarza
49' Marczak faulowany 30 metrów od bramki
48' Kapitalnie zaczeła się druga polowa. Wajih zdobył gola z trzech metrów
47' Bouchniba!!!!!!!!!!!!!!!!
46' Omega zaczęłą
0' za chwilke druga polowa. Obie druzyny bez zmian
45' Koniec 1 polowy
45' Skórnicki trafia w słupek!!!! swietne dosrodkowanie i ten minimalnie....
44' proba strzału Omegi, ale bardzo wysoko nad nasza bramka
42' odwazny i ryzykowny wslizg Gorczycy, ale czysto przerywa groźny kontratak
40' Marczak mocno po ziemi dosrodkowuje a Wiśniewski znowu wygarnia pilke
39' i kolejne dwie interwencje brAmkarza Omegi - tym razem Sałek z 16 metrów, dobijał Bojek, ale wciaz 0:0
38' akcja Bojka, dosrodkowanie, Bouchniba szczupakiem, ale ten chyba zamknął oczy bo uderzył w nogi bramkarza
37' faul w ataku Nowosielskigo
36' kolejna dobra akcja Broni, Nowosielski dosrodkowuje, Marczak głowa, moze bardziej barkiem i w bramkarza
35' pilka uderzona za mocno wychodzi poza boisko i zaczynamy od bramki
34' rog dla Omegi
32' na szczescie Piotrek wstał, wraca do gry
31' jakas kontuzja Wieczorka. Lezy poza boiskiem
30' probowal z dystansu Sałek ale bardzo niecelnie
30' tym razem dosrodkowanie w nasze pole karne ale Wnukowski pewnie łapie
28' Bron w ataku pozycyjnym od kilku minut, ale Omega stara sie trzymac przeciwnika jak najdalej od swojej bramki
24' Berg na spalonym
23' dosrodkowanie Marczaka na 5 metr, łapie bramkarz Omegi
21' Krymaryus ostro fauluje
21' sporo niedokladnosci i strat po naszej stronie
19' pierwszy raz groznie pod nasza bramką. Wnukowski gora w sytuacji sam na sam
16' dobra akcja Nowosielskioego, dosrodkowanie na 6 metr, Marcyak probowal z woleja, ale kopnął przeciwnika i zaczynają goscie
12' Wnukowski piastkuje poo dosrodkowaniu
11' rog dla Omegi
10' po rzucie rożnym Omega wybija i wychodzi z groźną kontrą. Na szczęście Gorczyca w dobrym miejscu i czasie
9' Nowosielski sam na sam i gora bramkarz!!!!
7' rzut wolny w srodku boiska dla Broni
4' rzut wolny w srodku boiska, Marczak p;rostopadła pilka w pole karne ale szybszy golkiper
2' pierwsza swietna akcja Bojka, dosrodkowanie do Bouchniby i akcję szybko przecina bramkarz Omegi
1' Rozpoczela Bron
0' Obie druzyny na srodku. Będzie minuta ciszy dla Jakub Bilke.
0' Piłkarze po rozgrzewce zeszli do szatni. Zaczyna być piekielnie zimno wrrr
0' dzisiejsze spotkanie poprowadzi Michał Grocki z Warszawy
0' Omega: Wiśniewski - Łucki, Krymarys, Słomian, Jacak, Zawodziński, Marciniak, Solecki, Rozwandowicz, Berg, Cukiernik.
0' Broń: Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Ankurowski, Wieczorek, Bojek, Skórnicki, Sałek, Bouchniba, Nowosielski, Marczak.
0' Już za kilkanaście minut rozpocznie się ostatni mecz jesieni. Broń kontra Omega
0' Witamy serdecznie ze stadionu Broni w Radomiu
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.