90' bARDZO udane zakonczenie ligowego grania!
90' KONIEC!!!!
90' zabrakło koncentracji w koncówce i goscie zdobyli honorową bramke
90' goool Kacela
90' jeszcze dosrodkowanie i zderzenie z bramkarzem....wolny dla gości
90' Torrado
90' Olszewski
90' Kosiorek łapie trudny strzał po rożnym!!!! Czyste konto dziś nasz bramkarz!!!
88' z woleja uderzył Denzell, ale został zablokowany
88' Bron pazerna jeszcze szuka gola
87' po kontrze uderzył Denzell, ale za lekko
86' rozny dla Kutna, ale wybijamy
85' Maryniak za Świątka
84' Michalski za Głowackiego
81' Grudzien strzela w nogi bramkarza!!!!
80' Próba wymuszenia rzutu karnego....Kacela
79' Bujalski
78' Danzel i Grudzień za Bartosiaka i Porębę
77' Bartosiak dostał piłkę przed bramkarzem....i źle ją przyjął, bo to powinna być bramka
77' Szczepański za Skawińskiego
75' Abrozik za Goljasza
72' prostopadłe podanie w pole karne gości, lecz za mocno i Sokołowicz szybszy
70' nasi obroncy blokuja groźny strzał rywala
69' znowu groźnie pod naszą bramką, ale chorągiewka w górze i spalony
68' zakreciła się obrona Kutna i dobijał strzał z najbliższej odległości Janek Głowacki
68' gooooooollll Głowacki!!!
65' Patora i Torrado za Białasa i Cudowskiego
65' Bartosiak...ale minialnie obook słupka
64' groźne dośrodkowanie i łapie Kosiorek
62' piekny strzał Kumocha z dystansu, nad bramkarzem gości!!!! Palce lizac
62' goooool Kumoch!!!!
60' dobre dośrodkowanie Bartosiaka na piaty metr,, ale jeden z obronców Kutna w pore wybił piłkę
59' ładnie uderzył Bujalski z 20 metrów, ale pół metra nad nasza bramką
57' lekka przewaga gości. Nie mają już czego bronić, więc próbują odrobić straty
53' Zborowski nie wybił piłki z naszego pola karnego, przechwycił ją Kacela i uderzył w boczną siatkę
51' to powinno być 3:0...piłka wróciła, dosrodkowanie i Bartosiak głową minimalnie obok słupka
50' rzut rozny dla Broni
47' rozny dla Kutna
46' goscie zaczęli 2 polowę
45' KONIEC 1 POŁOWY
45' strzał z dystansu na naszą bramkę, ale w środek i łapie bez problemu Kosiorek
43' koljna swietna akcja, długa piłka do Bartosiakai Sokołowicz musiał wyjsc za pole karne i odbijać głową. Po kontrze swietna akcja gości, po dośrodkowaniu strzał głową...obok naszego słupka
40' goooooolll pieknie rozegrany rzut rożny, piłka dośrodkowana idealnie do Piotra Goljasza i ten głową!!!!!
39' rajd Wrzesniewskiego, zapędził się do przodu, uderzył mocno pod poprzeczke i Sokołowicz odbił piłkę na róg
37' tym razem Zborowski z dystansu ale bardzo wysoko
36' znowu zamieszanie i wybijamy. Przenosimy cieza gry
36' moglo być groźnie w zamieszaniu, wybijamy i jeszcze jeden rozny dla gosci
35' wolny dla gości na naszej polowie przy chorągiewce
31' pierwsza bardzo groźna szansa Kutna. Z kilku metrów Białas strzelił obok słupka
27' mocne i długie dosrodkowanie łepie Sokołowicz i uruchamia kontre
26' wolny dla Broni na stronie rywala z boku boiska
26' przez chwile gramy w dziesięciu, jakiś uraz Zborowskiego
24' wolny dla Broni w środku boiska. Tempo gry trochę spadło
18' kapitalna asysta Kielaka i Tomasz Bartosiak sam na sam!!!!
18' gooooollll Owen BARTOSIAK
16' dużo chaosu i niedokładności z obu stron na razie
14' niezła akcja Broni, ale znów zabrakło strzału
9' wybijamy po dosrodkowaniu
8' Kosmicki blokował dośrodkowanie i rozny dla Kutna
8' próba strzału z dystansu na naszą bramkę, ale bardzo niecelnie
5' w odpowiedzi kontra gości, wybijamy po groźnym dosrodkowaniu
5' swietna akcja Broni, ograny Sokołowicz, dosrodkowanie i uciął się jeden z obrońców Kutna....nikt tego nie dobił
3' grząskie boiska już w pierwszych minutach pokazuje, ze to nie będzie ładny mecz, ale liczymy, na wygraną Broni
1' Broń zaczyna to spotkanie
0' za chwilę zaczynamy
0' mecz poprowadzi trójka sędziów z Krakowa. Na środku Mateusz Czerwień!
0' I jedna wazna wiadomość ===>>> Sponsorem dzisiejszego meczu jest firma Moto Serwis Andrzeja Chojnackiego z Jedlińska‼ Dziękujemy serdecznie za wsparcie i liczymy na dalszą współpracę. Wszyscy, którzy potrzebują wsparcia blacharsko - mechanicznego w swoim samochodzie zachęcamy do współpracy z firmą Pana Andrzeja!
0' Obie ekipy osłabione. W naszej drużynie brakuje Matheusa Diasa i Eliana Hernandeza
0' Kutno: Sokołowicz - Świątek, Rokosz, Kacela, Białas, Bujalski, Skawiński, Cudowski, Bulek, Szczytniewski, Kraśniewski.
0' Broń: Kosiorek - Zborowski, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Bartosiak, Kumoch, Poręba, Głowacki, Kielak, Goljasz.
0' Znamy już składy obu drużyn
0' brzydka listopadowa pogoda. Leje deszcz, jest około 3 stopnia Celsjusza....
0' Witamy serdecznie ze stadionu przy ul. Narutowicza 9. Już o godz. 18 mecz Broni z KS Kutno
0' strona odświeża się automatycznie