90' zwycięstwo Broni, trzy punkty, mecz "załatwiony" w I połowie, szkoda tak słabej gry w II połowie i zlekceważenie rywala i kibiców, którzy chcieli zobaczyć wysokie zwycięstwo na koniec rundy. Broń została mistrzem jesieni, 6 punktów przsewagi nad Victorią i 11 nad Mszczonowianką. Dziękujemy za bycie z nami jesienią i zaprfaszamy na wiosnę.
90' koniec meczu
90' Wicik z 18 metrów prosto we Wnukowskiego
90' Bojek dośrodkowuje i mamy róg
90' Śliwiński wychodził sam na sam z Młodzińskim - na szczęście spalony
90' Broń się gubi, Orzeł zwęszył szansę na zmniejszenie porazki
89' Bartosz Stąpór za Bartosiaka
89' Książek strzela po ziemi z rogu pola karnego, Wnuykowski wybija na róg
88' ten karny i gol to wstyd, ale i podsumowanie przesłabej II połolwy
88' Sebastianb Stąpor pewnie strzela gola
87' i tak się musiało to skończyć- karny dla Orła po bardzo głupim faulu
86' Bartosiak strzela z 18 metrów wysoko nad bramką
85' Bojek tak długo zastanawiał się w polu kranym komu podać, że piłk a..uciekła za linię końcową
84' Krukowski traci piłkę w środku boiska- szkoda, że Broń nie chce się w tych ostatnich minutach efektownie pożegnać z kibicami.
82' Kosela w świetnej okazji stzrela obok bramki Młodzińskiego. Nasi piłkarze chyba już smarują narty na zimowe wyjazdy.
81' jednak Wicik- fatalnie obok bramki
81' wolny z 20 metrów dla Broni- Leśniewski przygotowuje się do dośrodkowania
80' Nowosielski strzela z 18 metrów tuż obok bramki
80' /więcaszek za Dziurzyńskiego
79' Miałkowski
78' Bartosiak strzelał z 16 metrów - Młodziński wybił końcami palców
77' strzał Śliwińskigiego odbity przez obrońców, po chwili Bojek dośrodkowuje wzdłuż linii bramkowej- nie miał kto dobić
75' Trener Różański zoraz bardziej zirytiowany grą podopiecznych w II połowie
74' Książek minął kilku rywali w polu karnym, mamy róg, Orzeł wybija
72' Leśniewski strzela z narożnika pola karnego- łapie bramkarz Orła
71' róg dla Orła, a zmarznięci kibice skandują nazwiska byłych zawodniów Broni - Wnukowskiego i Bartosiaka. Panowie, w Broni grał jeszcze Paweł Ankurowski!
70' Bojek na Nogaja
69' Czarnecki podaje prostopadle do Leśniewskiego- łapie Wnukowski
67' strzał obok naszej bramki
67' Małkowski faulowany na 30 metrze od naszej bramki
65' Kosela za Jaworskiego
66' Krukowski za Sałka
65' Nogaj z nbarożnika pola kranego strzela w wieżowce na Plantach
64' Bartosiak sam na 11 metrze przed Młodzińskim, naciskany przez Wicika strzela jedynie obok bramki. To mocna ostrzeżenie
63' kolejna kontra gości- przerwana,
62' Reuszel sponiewierał Nowosielskiego
61' Broń już chyba jest myślami w szatni - dużo niedokładności , ale mecz jeszcze się nie skończył
61' Leśniewski strzela- po rykoszcecie łapie Wnukowski
60' wolny - Wicik prosto w ręce Wnukowskiego
60' Dziurzyński za mocny faul na Czarneckim
59' no i skoczyła temperatura - Bartosiak z 17 mterów prosto w Młodzińskiego
58' kibice zaczynają marznąć - Orzeł próbuje atakować, Broń kontroluje grę i emocji jest na razie niewiele
56' Młodziński piątskuje, Orzeł przerywa kontrę Leśniewskiego
55' kolejna kontra gości, za dużo zabawy obrońców pod polem karnym i wolny dla Orła z 35 metrów - całkowicie niepotrzebnie
54' Orzeł walczy ambitnie, próbują zmniejszyć rozmiary porażki
53' piłka uderzeona głową mija naszą bramkę
52' Dobosz - zagranie ręką, wolny na 30 metrza dla Orła
51' Czarnecki już z powrotem w grze
49' Czarneceki cięty w polu karnym- bez reakcji sędziego. Kamil leży na boisku.
49' wolny dla Broni - Nowosielski z 30 metrów
48' Nogaj jest wciąż na boisku, zszedł w czasie zmiany Sobolewski
48' Sałek znów z 18 metrów nad bramką
47' wolny dla Broni- 25 metrów od bramki
46' zaczął Orzeł.
46' Książek za Nogaja. Bratek Książek będzie miał okazję strzelić gola koledze z klasy i drużyny Broni- Norbertowi Wnukowskiemu
46' piłkarze już na boisku, zaraz zacznie się druga połowa.
45' 3:0 i trydno spodziewać się było innego wyniku, gdy drużyna gości złożona jest niemal z samych juniorów i młodzieżowców. Kilka razy uratował gości przed stratą bramki Norbery Wnukowski, wychowanek Broni. Do naszych piłkarzy trener miał pretensje o nonszalancję i brak koncentracji.
45' koniec pierwszej połowy.
45' Sałek
43' Tomek Bartosiak bardszo stara się pokazać jak najlepiej na Broni, ale ma za małe wsparcie kolegów
42' była szansa, aby Leśniewski wyzedł sam na sam z bramkarzem, ale zbyt dużo zabawy jego kolegów
41' goll! Nowosielski z 17 metrów zaskakuje Wnukowskiego.
41' Leśniewski z 10 metrów z pierwszej piłki i znów wnukowski
38' Sałek z 20 metrów strzela pół metra nad bramką
37' wolny dla Orła
36' Przemek Nogaj po raz kolejny i znów Wnukowski broni- mamy róg
35' Ankurowski blokuje dwójkową akcję naszych piłkarzy. Paweł jak za najlpeszych czasów...w Broni
34' Bartosiak tuż obok naszej bramki- czas na pobudkę naszej drużyny
32' Nogaj znów wchodzi w pole karne i stzrela- niestety tylko w boczną siatkę
30' dwa strzały na bramkę Orła - wybijają gości, trener Różański ma pretensje do swoich piłkarzy o nonszalancję
29' Nogaj wjeżdża w pole krane- Wnukowski wybija nogami.
28' Jakubczyk minął rywali jak Grosicki Rumunów, ale znów Wnukowski pewnie łapie
26' mocne dośrodkowanie wybijają goście
26' znów wnukowski- blokuje strzał Leśniewskiego, róg dla Broni
25' wolny dla Broni - łapie Wnukowski, który powoli przypomina sobie, że grał w III lidze
25' Sobolewski za mocno do Jakubczyka, ale dobra próba podanie do bramki
23' znów dobre dośrodkowanie Leśniewskiego- odbiło się od nóg Czarneckiego i aut bramkowy
22' Sałek znów skopany przez rywali
21' Broń czeka na rywala, nie forsuje tempa na ciężkim boisku
21' trochę zabawy obrońców przed naszym polem karnym, strata piłki i mogło być groźnie
20' Czarneckiemu ucieka piłka na 6 metrze po podaniu Leśniewskiego- to mógł być trzeci gol.
19' Damian wraca na boisko
18' przerwa w grze- kontuzjowany Sałek
17' Młodziński łapie piłkę
16' wolny z boku boiska dla Orła, może być groźnie
14' Nowosielski strzela z 17 metr o w, lapie Wnukowski
12' Nogaj! Powtórka poprzedniej bramkowej akcji- Leśniewski dośrodkowuje z prawej strony i tym razem Nogaj z 5 metrów
11' pewniełapie Młodziński, Orzeł przerywa kontrę Czarneckiego
11' indywaldualna akcja Jaworskiego i róg dla Orła
10' główkę Nogaja łapie Wnukowski
8' Czarnecki sam przed Wnukowskim, ale sędzia gwiżdże spalonego
7' po zamieszaniu w polu karnym Dobosz strzela wysoko nad bramką gości
7' róg dla Broni
6' Bartosiak z 16 metrów nad naszą bramką
5' zawodnicy Broni okrasili bramką nową "cieszynką"
4' Dosrodkowanie Leśniewskiego i Czarnecki głową z 5 metrów!
3' Orzeł wybija linii brakowej, ale wcześniej sygnalizowany aut bramkowy- dośrodkowanie zza linii końcowej
1' ładna akcja i Sobolewski strzela obok bramki. Ciężka murawa po piątkowym meczu II ligi
1' Zaczęła Broń
0' Broń zagra I połowę z wiatrem.
0' Drużyny na boisku- Broń na biało- niebiesko, Orzeł na niebiesko. Za chwilę mecz kończący rundę jesienną, oby dzisiejszy mecz był tak udanny jak cała runda!
0' Zespół gości z tylko czterema zawdonikami rezerwowymi, a wpierwszym składzie jest siedmiu juniorów i młodzieżowców z roczników 1996-98
0' W drużynie Orła zagra trzech byłych zawodników Broni: Paweł Ankurowski, Norbert Wnukowski i Toamsz Bartosiak. Ten ostatni występował na początku sezonu w naszej drużynie, ale po kilku kolejkach postanowił wrócić do Wierzbicy.
0' W dziesiejszy meczu nie zagrają kontuzjowani: Więcek i Oziewicz
0' Orzeł: Wnukowski - Reuszel, Paluch, Ankurowski, Jaworski, Dziurzyński, Miałkowski, S. Stąpor, Abramczyk, Śliwiński, Bartosiak.
0' Broń: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Wicik, Dobosz, Lesniewski, Sałek, Nogaj, Sobolewski, Nowosielski, Czarnecki.
0' o godz. 12 rozpocznie się mecz Broni z Orłem. Pojedynek poprowadzi Marek Lewandowski z Piaseczna
0' witamy serdecznie
0' Strona automatycznie odświeża się co 60 sekund