Ursus Warszawa Ursus Warszawa Broń Radom Broń Radom
54' po dosrodkowaniu wychodzimy z kontra, ale juz pilka w aut
53' rog dla Ursusa
53' Nowosielski ładna akcja i probowal strzału, ale prosto w rece Puska
51' Ursus probuje, gospodarzom sie spieszy...
48' i znowu dobra akcja. Lesniewskiemu w ostatniej chwili zablokowano strzał
47' ładna akcja Nowosielskiego, zamnyka akcje Bouchniba, strzela z 17 metrow po ziemi i obok slupka
46' Bron zaczela 2 polowe
46' Wieczorek za Krukowskiego. Bartek mimo strzelonego gola wypadł dziś słabo. Zmiana jest zasadna
45' bardzo dobra, mądra 1 polowa w wykonaniu Broni. Przede wszystkim wylaczenie z gry Sztybrych, blokowanie Radionowa, uwazna gra w defensywie. Nie licząc jednej akcji, gospodarze są bezradni
45' KONIEC 1 POLOWY
45' fajna akcja Dobosza i Marczaka, ale Dobosz na spalonym
44' Mrczak z rzutu wolnego minimalnie nad spojeniem, piekny strzał
43' Marczak strasznie poniewierany przez gospodarzy. Tym razem faulował Sztybrych
42' faulowany Marczak w srodku pola
36' Radionow miał "setkę". Z pieciu metrów nie trafił w pilke...pierwsza grozna akcja gospodarzy
35' grozne dosrodkowanie Marczaka, ale jest spalony, zaczyna Ursus
34' faulowany Nowosielski, 35 m od bramki
33' w zamieszaniu pod nasza bramką pilkarze Ursusa próbują wymusić rzut karny, gramy dalej
32' rog dla Ursusa
30' alcka Ambrozika, na nasze szczescie zawodnk na spalonym
28' z woleja probował z 30 metrów Mikołaj., Dobra decyzja, słabsze wykonanie. Na razie gra Broni moze sie podoba, a Ursus gra bardzoi nerwowo
25' Ambrozik zatrzymał kontre
20' kolejna fajna akcja Broni, długa piłka do naszych napastników, ale Pusek ponownie szybszy
18' Ćwik
17' ładna akcja Bouchniby, rykoszet, ale łapie Pusek
16' rog dla Ursusa, ale faul w ataku i zaczyna Bron
15' Radionow z daleka probował przelobowa Budzikura, na szczescie bez zagrozenia
13' po rozegraniu rzutu roznego, gospodarze nie potrafili wybic piłki, Bartek z bvliska wepchnął pilke do siatki
13' goooll Bartek Krukowski
12' dobra pilka do Marczaka, obronca wybija na rog
11' Marczak probował z 20 metrów, ale niecelnie, metr nad bramką
10' pierwsza akcja ze strony Broni, ale nie zakonczona strzalem,
5' na razie z boiska wieje nudą. Ursus klepie piłką, szuka błędu w naszej defensywie, nic sie nie dzieje
2' z 18 metra probował strzelac Ambrozik, ale bardzo niecelnie
1' Ursus zaczyna
0' trwa powitanie obu druzyn na srodku boiska
0' oba zespoly zeszly do szatni po rozgrzewce. Juz za kilka chwil rozpoczniemy ten mecz
0' Trzeba przyznać, że murawa boiska na Ursuisie robi wrażenie. To chyba najlepsze boisko w naszej grupie 3 ligi.
0' Broń zagra dziś w jednolitych niebieskich strojach. Gospodarze w kolorach wiśniowych
0' Ursus: Pusek - Skowroński, Kabala, Radomski, Ćwik, Cegiełka, Sztybrych, Kamiński, Ambrozik, Zaradny, Radionow.
0' Tak jak już informowaliśmy, pojedynek poprowadzi Dawid Grzelak z Sieradza. Ten sam arbiter "gwizdał" zawody z udziałem naszej drużyny jesienią w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wówczas nasz zespół wygrał 8:1.
0' Broń: Budzikur - Krukowski, Ankurowski, Gorczyca, Dobosz - Leśniewski, Sałek, Skórnicki, Nowosielski, Marczak, Bouchniba.
0' Witamy ze stadionu w Warszawie
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund