90' Koniec meczu. To kara za nieskuteczność....Pogoń grająca w godzinę w osłabieniu zgarnęła komplet punmktów. Wiecej o meczu oraz zdjecia później
90' Kołodziejski za Kołaczka
90' gospodarze rozpaczliwie wybijali piłkę z linii bramkowej, mocno wykopali do Michała Strzałkowskiego i ten sam na sam trafił do bramki Kuli
90' rog dla Pogoni
90' 4 min dioliczył
90' Za Jaronia Szewczyk
89' dosrodkowanie, ale spalony
88' Czarnecki faulowany na 22 metrze
88' Bramkarz Pogoni łapie po dosrodkowaniu
87' Enow rozpczliwie wybija na rog
86' Gozdz za Korcza
85' Chełmiński za Kucharczyka
85' kontra Broni i gospodarze wybijają w aut
84' rzut wolny dla Pogoni z boku boiska
83' Dobosz za Wicika
82' Wiecek
80' Wicik
79' Żołtowski za Baranowskiego
78' Korcz probował z dystansu, ale bardzo niecelnie
77' rog dla Broni
77' Wiecek za Salę
77' Lesniewski za Nogaja
76' Krajewski autorem gola
76' kontra Pogoni akcja 2 na 1 i bramka
75' Imiela wywalczył rog
74' Pogon od czasu do czasu groznie kontruje
74' znowu dobra akcja Nogaja, dosrodkował na 5 metr, ale w ostatniej chwili wybili obroncy
70' Czarnecki trafia w poprzeczkę !!!!
69' Nogaj wywalczył rog
66' wybija głową jeden z obroncow Pogoni
65' rog dla Broni
63' Obluski za Putina
61' jeszcze jeden strzał Putina z dystansu, ale bardzo niecelnie. Trzeba probowac, atakowac
58' Imiela głową ale tuż nad poprzeczka
58' i jeszcze jeden rog dla Broni
57' Kula łapie bez problemow
56' wolny dla Pogoni z boku boiska
53' gospodarze nie dają się zaskoczyc, zaczyna bramkarz
53' Nogaj wywalczył rog
51' Putin z dystansu, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć...w odpowiedzi strzał Pogoni z dystansu Kula spokojnie broni
48' kontra gospodarzy, strzał pol metra nad bramka Kuli
47' Bron zaczęła odwazniej
46' Broń zaczyna 2 połowe!!
0' pierwsze 20 minut w wykonaniu naszej drużyny słabe. Broń nie mogła się odnaleźć, a gospodarze zaczęli z dużym animuszem. Z biegiem czasu tak jakby nasza drużyna wrzuciła drugi bieg i zaczęła grać lepiej. Wiary dodała czerwona kartka u zawodnika Pogoni. Od tego momentu nasz zespół miał dużą przewagę
45' koniec 1 polowy
43' nic z tego nie wyszło
42' Nowosielski z 16 metrów, po rykolszecie i mamy rog
40' Wicik przed szansą, ale bramkarz ofiarnie uratował sytuacje
38' wybijają gospodarze
37' i jeszcze jeden rog dla Broni
37' rozny dla Broni
36' kontra Pogoni, ale dosrodkowanie przecina pewnie Kula
34' fauowany Imiela na 35 metrze
32' dosrodkowanie z rogu, Czarnecki głowa, ale tuz nad poprzeczką
31' swietna akcja Broni,. Czarnecki glowkuje, ale odbił obronca i mamy rog
30' piastkuje bramkarz iu było goraco pod bramka miejscowych, ale nie było strzału
29' kontra Broni i rog dla Broni
29' Panufnik
29' Panufniik drugi raz gauluje
28' wolny dla Pogoni z boku naszego pola karnego
27' niezła akcja Broni, ale Czarnecki na spalonym
25' Panufnik
24' dobra akcja Pogoni, ale spalony
20' swietna akcja Broni, obronca wybija w ostatniej chwili!
20' awodnik Pogfoni trafia w mur, to mogło byc 1:0
19' Kula fauluje przed polem karnym....bedzie groznie
16' zamieszanie i wybijają gospodarze
15' rzut wolny dla Broni, około 30 metrów od bramki
15' proba dosrodkowania w nasze pole karne, ale bardzo niecelne
12' wreszcie dobra akcja Broni, dosrodkowanie Korcza i Putin głową z 5 metra obok słupka
8' na razie duzo chaosu i prostych strat ze strony Broni
6' strzał z ostrego kata z 16 metrów broni Michał Kula
4' na razie lekka przeweaga gospdoarzy
1' zaczęła Pogoń
0' Obie ekipy konczą rozgrzewkę i schodzą do szatni
0' Pogoda niezła do grania w piłkę. Około 7 stopni powyżej zera, boisko dobrze przygotowane, nieśmiało słońce wychyla się zza chmur. Zaczynamy o godz. 13!!!
0' Pogoń: Folc - P.. Czarnecki, Kołaczek, Enow, Pietraszek, Jaroń, Strzałkowski, Panufnik, Kucharczyk, Baranowski, Krajewski.
0' Dziś mecz poprowadzi Karol Rychlewski z Ostrołęki.
0' Broń: Kula - Korcz, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj, Sala, Imiela, Nowosielski, Putin, Czarnecki.
0' Znamy już skład naszej drużyny
0' witamy serdecznie z Grodziska Mazowieckiego
0' Strona odświeża się automatycznie