90' Nieporadność, chaos, brak pomysłu na grę w ataku - to gra Broni dzisiaj. Wygrana w Ursusie rozbudziłą nadzieje, że będzie lepiej, ale lepiej nie jest. Patrząc na dzisiejszą grę, możemy tylko obawiać się o wynik niedzielnego meczu z Polonią Warszawa
90' Koniec meczu. Pilica zdobyla pierwszy punkt w tym sezonie. Broń schodzi z boiska wygwizadana przez kibiców.
90' Nowosielski tuż nad poprzeczką
90' i i jeszcze rzut rożny
90' jeszcze będzie wolny - ostatnia szansa
90' walimny już tylko "na aferę"
90' złe dośrodkowanie i nadziei na wygranie coraz mniej
90' łapier Młodziński, akcja rozpaczy
90' róg dla Pilyc, sędzia dolicz a3 minuty
89' Wicik
88' na boisku lezy kolejny zawodnik gości i zabier czas.
88' teraz wolny z 25 metrw z boku boiska
87' rajd Leśniewsakiego i kolejny rożny
85' kolejny rożny po główce Sałka, Pilica wybija
84' rożny dla Broni
83' znów mamy nerwową końcówkę, ale to Pilica jest na naszej połowie
80' Sałek
77' rożny dla Broni
76' Pilica na razie gra w dziesiątkę
76' Rudnicki znoszony na noszach
75' Gregorek za Więcka. Przerwa w grze z powodu kontuzji zawodnika Pilicy.
73' kolejna daleka bezowocna prostopadła w pole karne gości
72' znów Więcek gubi poiłkę w polu karnym
71' Wicik z daleka nad bramką
71' po strzale głową piłka przechodzi obok naszej bramki
70' wybijamy, ale piłka wraca w nasze pole karn i róg dla Pilicy
69' Ankurowski i wolny dla Pilicy z 35 metrow
67' Nowisielski do Więcka w polu karnym - ten nie przyjął dobrze i łapie Bolek
67' kontrę Pilicy przerywa Nowosielski
66' mamy wolnego z 30 metrów- Nowisielski i Wicik
65' znowu niedokładna piłka- dzisiaj mnóstwo strat, niedokładnych podań
64' sędzia upomina ławkę Pilicy
61' piłka teraz spod bramki pod bramkę - kontra Pilicy, za chwilę nasza- Sala z 40 metrów nad bramką
60' róg dla Broni
59' Janowski
58' dwa faule na naszych zawodnikach podcxas kontrtyu
56' Leśniewski traci piłkę w polu karnym
55' świtna interwencja Skórnickiego, przerywa kontrę po błędz Sali
54' Wicik faulowany - swoim wejściem ożywił grę Broni
52' teraz rajd Barzyńśkiego - łapie Młodziński
51' rajd Dziubka w pole karne i pierwszy róg, który wybija bramkarz
49' czwarty mexz, czwarty karny
49' nowosielski!
48' karny dla Broni! reka w polu karnym
46' Wicik za Kaszubowskiego, gramy bez napastnika
46' zaczyna Broń drugą połowę
45' ciekawostką pierwszej połowy jest fakt, że żadna z drużyn nie wykonywała w niej rzutu rożnego
45' Po bardzo słabej grze bez tempa i pomysłu na grę w ataku przegrywamy do przerwy z ostatnią drużyną w tabeli. Pilica schowała się w obronie i czekała na kontry, jedna z nich okazała się skuteczna.
45' koniec pierwszej połowy
43' kontra Pilicy - najpierw broni Młodziński, dobitka Jaszczaka skuteczna
39' Rudnicki nad bramką
38' jeśli ktoś chce liczyć- Pilica na spalonym
37' i znów trcaimy piłkę po niedokładnym zagraniu
37' Pilica na spalonym po raz kolejny
35' i kolejny spalony Pilicy i znów podania Broni i szukanie pomysłu na rozegranie akcji
33' Pilica czujna w obronie, widzowie zamiast oklaskiwać piłkarzy,ziewają i irytują się kolejnym niecelnym zagraniem.
32' dużo niedokładności w grze naszej drużyny i bardzo wolne tempo meczu
31' Rudnicki ruszył do przodu i z niczego byłaby bramka - minimalmnie spudlował.
30' dośrodkowanie Dziubka łapie Bolek
27' znów Pilica na spalonym
25' Młodziński łapie dośrodkowanie.
25' wolny dla Pilicy z wsyokości pola karnego
23' Za nami 1/4 meczu.Broń przeważa, ale przydałoby się podrkęcić tempo i zacząć strzelkać.
21' Leśniewski dostał znów pilkę kilka metrów od bramki i znów nie zdecydował się na strzał. Szkoda,
21' ostatnie próby Pilicy kończą się splaonymi.
20' Skórnicki głową obok bramki Pilicy
19' ostry faul Rudnickiego na Sałku
17' teraz Sala potknął się w polu karnym
17' długa prostopadła Skórnickiego na pole karne, Leśniwski źle przyjął
15' próbujemy prostopadłymi podaniami w pole karne, ale na razie bez skutku.
13' prostopada piłka do KAszubowskiego, ale ten za lekko
11' Sałek z 25 metrów nad bramką
10' /leśniewski 7 metrów przed bramką zdecydował się na podanie zamiast na strzał
8' Bogacz w nasze pole karne, wybijamy, Rawski z daleka niecelnie. Na razie Pilica częściej przy piłce.
5' kontra Broni, Więcek w polu karnym zablokowany
4' łapie Mlodziński
4' wolny dla Pilicy z 25 metra
3' Białecki za faulk na wychodzącym na kontrę Leśniewski
1' Zaczęła Pilica
0' Obie drużyny już na boisku, Pilicvas- biało - czerwone pasy, Broń na niebiesko.
0' obie druzyny po rozgrzewce zeszły do szatni
0' Jesli chodzi o Pilice to spore zaskoczenie. W bramce nie pojawił się Norbert Wnukowski - wychowanek Broni. Zagra dziś Adam Bolek, burmistrz Białobrzegów
0' Skład Broni identyczny jak w sobotę z Ursusem.Cała jedenastka zasłużyła na grę w tym spotkaniu, więc doceniamy doceyzje trenera Tomasza Dziubinskiego
0' Broń: Młodziński - Jakubczyk, Ankurowski, Skórnicki, Sala, Lesniewski, Sałek, Więcek, Dziubek, Kaszubowski, Nowosielski.
0' Pilica: Bolek - Białecki, Moryc, Janowski, Karasek, Barzyński, Rawski, Bykowski, Jaszczak, Bogacz, Rudnicki.
0' za około 15 minut piłkarze Broni rozpoczną mecz 4 kolejki z Pilica Białobrzegi
0' Witamy ze stadionu Broni Radom
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund