90' KONIEC MECZU! bARDZO SŁABA DRUGA POLOWA NASZEJ DRUŻYNY. I jeszcze takie jedno osobiste spostrzeżenie. Kto podjął decyzję o tym, że Miyamoto odszedł z klubu, ten niech uderzy się w pierś?
90' jeszcze rozny dla Broni, zostały 2 minuty
90' kolejna akcja, Kośmicki z dystansu, ale bardzo niecelnie
90' Kowalczyk uderza, odbija się ta piłka od nog obronców
90' Elian aktywny w koncówce, ale tylko rzut rozny
90' sedzia dolicza 5 min
90' Za Jarczaka Michał Śmieciński
87' Michalski za Bartosiaka
88' jeszcze raz zablokowany Elian
87' Denzell za Goljasza
86' donrą akcje strzałem zakończył Elian, ale za wysoko
85' Za Miyamoto, Włodarczyka wchodzą Niezgoda i Korczak
84' nie udało sie w zamieszaniu oddac strzału
83' Bartosiak wywalczył rzut rozny
80' zablokowany strzał Kumocha. Błonianka dobrz się broni
78' Goljasz faulowany przed naroznikiem pola krnego
76' Broń w ofensywie, dośrodkowanie i łapie Łysik
73' Zborowski, Poręba weszli za Olszewsiego i Głowackiego
73' znowu strata, złe wybicie i MIyamoto w długi róg! Błonianka lepiej wykorzystała ten wiatr
73' Miyamoto!
70' Miyamoto uderza swietnie, nad poprzeczką na siatke górną
69' Kośmicki musiał ratowac sytuacje przed polem karnym, po tym jak Olszewski stracił piłke
67' Za Krawczyka i Śmiecińskiego wchodzą Szymczak i Chyrchała
66' Bron atakuje, ale fatalne dosrodkowanie Goljasza
61' dobra sytuacja Broni, uderza Kumoch, ale jeden z obrońców broni strzał bnogami
59' Kowalczyk za Kielaka
59' Głowacki
57' Miyamoto
53' strata przed polem karnym, podanie Miyamoto i Śmiecinski sam na sam
53' Szymon Śmieciński autorem gola! To pierwszy strzał gospodarzy
53' gool dla Błonianki
51' strzał Diasa z 18 metrów, ale Łysik na posterunku
46' 2 połowa trwa
0' Pierwsza połowa zdecydowanie dla Broni, ale brakuje wykończenia akcji i skuteczności. Gospdoarze nie oddali strzału na bramkę, ale pamiętajmy, że drugą połowę będzie grać pod wiatr
45' KONIEC 1 POŁOWY
45' po rozegraniu rzutu wolnego, blokujemy i rozny dla Błonianki
45' Kielak fauluje przed naroznikiem naszego pola karnego
39' zablokowany strzał Miyamoto, kontra Broni i Elian uderza z ostrego kąta, ale niecelnie
37' Trener Blonianki, Michał Pulkowski nie trzyma ciśnienia
37' Śmiecinski
34' strzał Diasa, kiks bramkarza i niewiele brakowało a mielibyśmy bramkę dla Broni
33' po rozegraniu rzutu wolnego uderzał po ziemi Olszewski, ale za lekko i niecelnie
25' strzał Kumocha z dystansu, ale metr za wysokko
16' nasz faul w ataku zaczyna Błonianka
15' swietny strzał Kumocha, ale odbija bramkarz koncami palców i mamy rzut rozny
14' Elian faulowany na 17 metrze
13' wolny na Japonczyku, Błonianka przed szansą, ale dosrodkowanie łapie Kosiorek
10' w zamieszaniu pierwszy strzał na bramkę Błonianki, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz
9' rozny dla Broni
3' imno i porywisty wiatr nie ułatwiają gry
1' Błonianka zaczyna
0' mecz rozpcoznie się o godz 14. Będzie transmitowany na YT na kanale Błonianka TV
0' mecz poprowadzi Radosław Jemielity, sędzia z Białegostoku
0' Broń: Kosiorek - Bartosiak, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Kielak, Dias, Kumoch, Głowacki, Elian Hernandez, Goljasz.
0' Błonianka: Łysik - Goliński, Skowron, Iwanicki, Miyamoto, Jarczak, Włodarczyk, Krawczyk, Zajączkowski, Zalewski, Śmiciński.
0' witamy serdecznie z Błonia
0' strona odświeża się automatycznie