90' KONIEC MECZU!!!! TWIERDZA CONCORDIII ZDOBYTA
90' sala miał okazje, ale łapie Łakota!
90' jeszcze minuta....faulowany Śliwiński przy chorągiewce....oszczedzimy troche czasu
90' Sala wypuscił ładnie Nogaja, ale temu uciekła piłka
90' akcja Broni, ale Sliwinski w bramkarza
90' łapie Łakota
90' mamy rzut wolny w srodku boiska, próbujemy oszczedzac czas
90' sedzia oszalał...6 min doliczył
90' Czarnota
89' za Lewandowskiego wchodzi Kopec
88' zdrzenie dwóch zawodników, obaj leżą...Winiarski już się podnosi
86' Sala za Czarneckiego
86' Lisiecki
86' ufff bz zagrozenia
86' jeszcze jeden corner dla Cobcordii
85' zamyka dośrodkowanie Czarnecki, ale bardzo niecelnie
85' Nogaj.....ale tylko rzut rozny
83' faulowany Nogaj i zaczniemy od bramki
83' Kosiorek broni i rozny.....Concordia naciska
80' wreszcie dobra akcja Broni, ale Śliwinski na spalonym
79' Danowski próbuje z 18 merów, ale bardzo niecelnie
78' rozny dla Concordii
78' Adam Duda przegrał pojedynek z Kosiorkiem
77' Kosiorek odbija piłkę po trudnym rzucie wolnym
74' Czarnecki
73' Winiarski za Więcka
72' i niestety....strzał głową i trafia Maciazek
72' rozny dla Concordii
71' po rzucie rożnym na 16 metrze uderza Wiecek i minimalnie obok słupka!
71' piknie teraz grała Broń, madrze i długo utrzymywała się przy piłce.....róg wywalczył Nogaj
69' kapitalne uderzenie Śliwińskiego, ale piastkuje bramkarz!!!
68' akcja z jednej strony, na drugą....
66' jeszcze raz groźnie pod bramką Broni, odbija Kosiorek, próba dobitki...ale spalony
65' dobra piłka do Śliwinskiego, ale Łakota szybszy i ofiarnie zbiera piłke
65' długa piłka w nasze pole karne, znowu Kosiorek szybszy
63' Za Pawłowskiego wchodzi Goljasz
63' ale szansa dla miejscowych!!! Kosiorek ratuje nas przed stratą gola!!
62' Śliwiński bardzo blisko!!!! Zamykał akcję, ale przepychany przewrócił się i źle trafił w piłke
61' teraz wolny dla Broni na połowie przeciwnika....troche za daleko, aby decydować sie na strzał
60' groźny rzut wolny....ale chorągiewka w górze i zaczynamy z własnego pola karnego
59' rzut wolny dla Cncordii na naszej połowie
58' Kołtunowicz za Jedynaka
56' bardzo groźna akcja, zawodnik Concordii wszedł jak w masło w nasze pole karne, na szczescie jest Kosiorek
53' Danowski za Skierkowskiego
53' na nasze szczescie słabo wykonany....
53' rzut wolny dla Concordii z boku boiska
53' Jedynak
52' próba strzału z 25 metrów ale wysoko nad naszą bramką
50' dwa podania, rozmonntowana obrona gospodarzy i Czarnecki dostał idealną piłkę, tylko dołożył!!
50' goooolll Czarnecki!!!
48' dobre uderzenie Jedynaka, ale lepszy Łakota broni
46' zaczynają gospdoarze
46' Za Goździa wszedł Ziemak
0' obie drużyny są....tylko sedziow nie ma
0' idą już obie ekipy. Przydałaby się dobra druga połowa, koncentracja i czujność, bo to jeszcze 45 min
45' KONIEC 1 POLOWY
45' długa prostopadła pilka w pole karne, tym razem Kuba Kosiorek profeska
45' uderzal z wolnego Czarnecki....ale faul posredni dla rywala
44' Tomczuk schodzi bo to jego druga kartka
44' Tomczuk fauluje Czarneckiego na 16
42' Maksim Kventsar głową po dosrodkowaniu!!!!
42' goooooooooooooooooooooooolllll
41' swietna akcja Nogaja, piłka odbiła się od obroncy i tylko rozny
37' Wira uderzył z dystansu, spóźniony Kosiorek puscił pod brzuuchem
37' goool Wira. Niestety 1:1
36' cały czas długo przy piłce utrzymuja sie gospodarze, my szukamy szansy na przechwyt i kontre
32' Tomczuk ostro fauluje w srodku
30' znowu dobra akcja Concordii, ale tym razem spalony
29' Grozna kontra miejscowy, Wira uderza z 18 metra ale bardzo niecelnie
25' wychodziliśmy z kontrą, ale źle ją wyprowadziliśmy
24' rzut wolny dla miejscowych, jakieś 35 metrów od naszej bramki
23' z 15 metrów Adam Duda na nasze szczęście strzela za wysoko
22' Concordia teraz długo w atakku, troche zamieszania, rykoszet i broni Kosiorek
19' Kosiorek broni groźny strzał Wiry i jeszcze jeden korner
19' Kosiorek piastkuje, ale jeszcze jeden rog
19' rozny dla gospdoarzy
17' duzo walki teraz z obo stron, zrobiło się meczychooo
13' prostopadłe podanie i czarnecki sprytnie przelobował bramkarza
13' gooooooooooollll Czarnecki
10' niezłe dośrodkowanie Concordii zakonczone lekkim strzałem, spokojnie Kosiorek
9' ostroznie na razie z obu stron wyrównany pojedynek, bez grźniejszych sytuacji
7' za mocna piłka w pole karne i zaczyna bramkarz
6' faulowany Czarnecki, jakieś 35 metrow od bramki rywala
5' rzut wolny dla Concordii dalekie dośrodkowanie, trochę zamieszanai, ale wybijamy w aut
2' pierwsza akcja, dobra wrzutka Nogaja, ale wybijają obroncy
1' Broń zaczyna!
0' dziś Broń na biało-niebiesko, a gospodarze na czarno
0' konczy sie rozgrzewka, obie ekipy schodzą do szatni.
0' trwa rozgrzewka obu drużyn. Zaczynamy o godz. 15
0' dzisiejszy pojedynek poprowadzi Tomasz Lewandowski, arbiter z Tomaszowa Mazowieckiego
0' W bramce Concordii Paweł Łakota, młody golkiper latem testowany przez Broń. Na ławce rezerwowych Piotr Goljasz, były gracz naszego zespołu
0' Concordia: Łakota - Maciążek, Pawłowski, Wira, Bukacki, Tomczuk, Skierkowski, Szawara, Lisiecki, Duda, M. Lewandowski.
0' Pierwszy raz w tym sezonie Maksim Kventsar, pierwszy raz od dłuższego czasu, Kuba Góźdź
0' Broń: Kosiorek - Góźdź, Jagieła, Kventsar, Wicik, Nogaj, Czarnota, Więcek, Jedynak, Czarnecki, Śliwiński.
0' W naszym zespole kilka zmian - tak jak zapowiadał trener Dariusz Różański
0' Jan na październik, mamy świetną pogodę. Nie pada, temperatura około 15 stopni, świeci ładne słońce
0' witamy serdecznie z dalekiego Elbląga. O godz. 15 miejscowa Concordia podejmie radomską Broń
0' strona odświeża się automatycznie