90' Koniec meczu. Po dobrej grze wygrywamy. Ursus przegrywa z Pogonią II Siedlce i przynajmniej do jutra będzemy wiceliderem tabeli. Za ręlację dziękuję Markowi Chudzińskiemu, kierownikowi Broni. Gratlujemy piłkarzom i trenerowi Dziubińskiemu. Widzimy się przy N9 w sobotę podczas meczu z Ursusem!!!
90' Marczak się ładnie się zabrał z piłką, sam na sam z bramkarzem, ale piłka mu podskoczyłą i nie trafił w dogodnej sytuacji
90' Gramy z przewagą, sedzia dolicza 3 minuty
90' Druga żółta kartka i w efekcie czerwona dla Tokaja
90' Książek sam na sam i zamiast zagrać do Nowosielskiego, to uderzał w bramkarza
86' po dośrodkowaniu, Mikołaj Tokaj zamknął akcję i głową skierował piłkę do siatki. Nic się nie stało....
82' W 82 minucie Nogaj wszedł na boisko za Leśniewskiego....dostał pierwszy raz piłkę, był na boisku 30 sekund....i po podaniu Marczaka strzelił bramkę
82' Nogajjjjj Przemek!!!!!
80' Targówek zdobył gola....ale chorągiewka w górze. Cały czas 0:2
73' Za Bojka wchodzi Książek
72' Na strzał z 20 metrów zdecydował się Michał Bojek. Piłka idealnie po ziemi wpadła tuż przy słupku. Brawoo Broń!!!
72' Boooooojeeek !!!!! gol
63' Z 18 metrów ładnie uderzał Marczak, alle bramkarz GKP z najwyższym trudem odbija piłkę i ta wypada poza boisko
55' Dobra akcja Mariusza Marczaka trochę za mocno zagrał piłkę na pole karne gospodarzy. Michał Bojek zamykał akcję, ale spóźnił się minimalnie. Trzeba strzelić drugą bramkę
46' Na razie zmiany nie było. Nasz fizjoterapeuta postawił Norberta Rdzanka na nogi
46' Broń zaczęła 2 polowę
45' Jeśli chodzi o sam mecz to nie jest to wybitne widowisko. Sytuacji podbramkowych z obu stron było jak na lekarstwo. Targówek gra bardzo ostro o czym świadczą kontuzje Bouchniby i Rdzanka. My lepiej operujemy piłką, ale trzeba dołożyć drugą bramkę, aby było wiecej spokoju w grze
45' Zmiany na razie nie było, zobaczymy w szatni w przerwie, czy Norbert da radę w drugiej połowie.
45' Koniec 1 połowy
45' Sędzia doliczył minutę. Teraz na boisku leży Rdzanek, też mocno dostał po Achillesie. Zobaczymy, czy nie będzie zmiany
38' Titunin za Bouchnibę
38' Bouchniba doznał kontuzji ścięgna Achillesa przy tym karnym. Jest zmiana, za niego wchodzi Titunin
31' Fajną akcję skonstruował Tunezyjczyk Bouchniba, został sfaulowany w polu karnym i sędzia nie miał wątpliwości
31' gooooolllll Marczaaakkkkk z rzutu karnego
27' Rzut wolny pośredni dla Targówka na 14 metrze. Radczenko złapał piłkę i wypuścił...ale ponownie ją złapał. Chwilę wcześniej Piotrek Nowosielski strzelił z dystansu tuż nad poprzeczką
15' za nami kwadrans gry. Nic nie wynika z przewagi Broni. Brakuje strzałów na bramkę, musi też uważać obrona, bo Targówek nie zamierza się wyłącznie bronić
7' Pierwsze minuty bardzo ostrożne i bez sytuacji z obu stron. Częściej przy piłce nasi piłkarze....ale Niemcy z Polakami też byli częściej przy piłce :)
1' Broń na biało, natomiast gospodarze w strojach zielono - czarnych
1' Rozpoczyna Targówek
0' Mecz rozpocznie się za około pięć minut, piłkarze po rozgrzewce zeszli do szatni.....chociaż patrzymy, że na innym portalu już grają całe trzy minuty :) ciekawe
0' Arbiter ten w poprzednich sezonach prowadził spotkania 2 ligi.
0' Mecz na Targówku posędziuje Jacek Kilkolski z Płocka
0' W naszym składzie dwie zmiany w porównaniu do meczu z Pogonią II Siedlce. Za kartki pauzuje Piotr Wieczorek i za niego zagra dziś Norbert Rdzanek. Do składu wraca Damian Sałek, który od pierwszych minut zastąpi Tolka Titunina
0' Broń: Radczenko – Rdzanek, Skórnicki, Wichucki, Ankurowski, Leśniewski, Bojek, Bouchniba, Swałek, Marczak, Nowosielski.
0' Targówek: Karczmarczyk – Jarczak, Romanow, Piekarz, Mierzwiński, Szeliga, Tokaj, Bereżecki, Kolasiński, Paradowski, Żurawski.
0' Dziś nie przewidujemy tradycyjnej relacji live. Bęzie ona telefoniczna, ale możliwie jak najczęściej i jak najwięcej będziemy pisać o tym co dzieje się w stolicy
0' Około godz. 15.40 z kilkuminutowym opóźnieniem, rozpocznie się mecz GKP Targówek z Bronią Radom
0' Witamy serdecznie
0' Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.