Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 10|
e-mail: hasło:

Tabela ligowa - Trzecia liga mazowiecka, grupa I (2018/2019)


1 kolejka - 11-12 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Broń Radom0:0Legia II Warszawa
  • Unia Skierniewice2:1Legionovia Legionowo
  • Sokół Aleksandrów Łódzki2:0Ursus Warszawa
  • Ruch Wysokie Mazowieckie0:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Polonia Warszawa2:1Victoria Sulejówek
  • Pelikan Łowicz2:1MKS Ełk
  • Olimpia Zambrów2:2Huragan Morąg
  • Sokół Ostróda1:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Znicz Biała Piska3:0ŁKS Łomża

2 kolejka - 15 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki0:3Broń Radom
  • Legia II Warszawa2:1Polonia Warszawa
  • Huragan Morąg0:1Sokół Ostróda
  • MKS Ełk0:1Olimpia Zambrów
  • Legionovia Legionowo5:1ŁKS Łomża
  • Ursus Warszawa1:2Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Unia Skierniewice0:1Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki2:1Znicz Biała Piska
  • Victoria Sulejówek0:0Pelikan Łowicz

3 kolejka - 18-19 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Broń Radom5:2Ursus Warszawa
  • Sokół Aleksandrów Łódzki0:1Legionovia Legionowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie1:0Unia Skierniewice
  • Polonia Warszawa3:0Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Pelikan Łowicz3:1Legia II Warszawa
  • Olimpia Zambrów0:0Victoria Sulejówek
  • Sokół Ostróda0:0MKS Ełk
  • Znicz Biała Piska3:3Huragan Morąg
  • ŁKS Łomża3:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki

4 kolejka - 24-26 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Victoria Sulejówek:Sokół Ostróda
  • Unia Skierniewice2:0Broń Radom
  • Huragan Morąg3:2ŁKS Łomża
  • MKS Ełk2:0Znicz Biała Piska
  • Legia II Warszawa0:4Olimpia Zambrów
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki2:1Pelikan Łowicz
  • Legionovia Legionowo1:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ursus Warszawa2:3Polonia Warszawa
  • Sokół Aleksandrów Łódzki3:2Ruch Wysokie Mazowieckie

5 kolejka - 31 sierpnia - 1 września

  • GospodarzGość
  • Broń Radom2:3Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Ruch Wysokie Mazowieckie3:5Legionovia Legionowo
  • Polonia Warszawa1:0Unia Skierniewice
  • Pelikan Łowicz2:1Ursus Warszawa
  • Olimpia Zambrów2:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Sokół Ostróda1:1Legia II Warszawa
  • Znicz Biała Piska3:1Victoria Sulejówek
  • ŁKS Łomża3:1MKS Ełk
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki5:0Huragan Morąg

6 kolejka - 5 września

  • GospodarzGość
  • Ruch Wysokie Mazowieckie1:5Broń Radom
  • Legionovia Legionowo1:0Huragan Morąg
  • MKS Ełk0:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Victoria Sulejówek3:1ŁKS Łomża
  • Legia II Warszawa:Znicz Biała Piska
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki0:0Sokół Ostróda
  • Ursus Warszawa2:1Olimpia Zambrów
  • Unia Skierniewice2:0Pelikan Łowicz
  • Sokół Aleksandrów Łódzki2:0Polonia Warszawa

7 kolejka - 8-9 września

  • GospodarzGość
  • Broń Radom1:1Legionovia Legionowo
  • Huragan Morąg2:1MKS Ełk
  • Olimpia Zambrów1:0Unia Skierniewice
  • Znicz Biała Piska1:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Sokół Ostróda3:2Ursus Warszawa
  • Pelikan Łowicz0:0Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki3:0Victoria Sulejówek
  • Polonia Warszawa2:3Ruch Wysokie Mazowieckie
  • ŁKS Łomża:Legia II Warszawa

8 kolejka - 15-16 września

  • GospodarzGość
  • Broń Radom4:3Polonia Warszawa
  • Legionovia Legionowo3:1MKS Ełk
  • Victoria Sulejówek2:2Huragan Morąg
  • Legia II Warszawa5:3Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki1:0ŁKS Łomża
  • Ursus Warszawa3:1Znicz Biała Piska
  • Unia Skierniewice5:1Sokół Ostróda
  • Sokół Aleksandrów Łódzki4:1Olimpia Zambrów
  • Ruch Wysokie Mazowieckie1:2Pelikan Łowicz