Witamy na stronie Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom|Online: 19|
e-mail: hasło:

Tabela ligowa - Trzecia liga, grupa I (2021/2022)


1 kolejka - 7-8 sierpnia

  • GospodarzGość
  • KS Kutno1:3Broń Radom
  • Pilica Białobrzegi 2:2Znicz Biała Piska
  • Mamry Giżycko 0:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Pelikan Łowicz1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
  • ŁKS II Łódź4:3Ursus Warszawa
  • GKS Wikielec0:3Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Legionovia Legionowo 2:0Jagiellonia II Białystok
  • Wissa Szczuczyn3:1Błonianka Błonie
  • Unia Skierniewice2:1Polonia Warszawa

2 kolejka - 13-15 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki1:0Broń Radom
  • Błonianka Błonie0:1Unia Skierniewice
  • Jagiellonia II Białystok 3:0Wissa Szczuczyn
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki2:2Legionovia Legionowo
  • Ursus Warszawa1:1GKS Wikielec
  • Sokół Aleksandrów Łódzki1:1ŁKS II Łódź
  • KS Kutno2:1Pelikan Łowicz
  • Znicz Biała Piska1:2Mamry Giżycko
  • Pilica Białobrzegi 3:1Legia II Warszawa

3 kolejka - 18 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Znicz Biała Piska3:0Broń Radom
  • ŁKS II Łódź2:1KS Kutno
  • Polonia Warszawa3:0Błonianka Błonie
  • Mamry Giżycko 0:4Legia II Warszawa
  • Pelikan Łowicz3:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • GKS Wikielec2:2Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Legionovia Legionowo 2:3Ursus Warszawa
  • Wissa Szczuczyn0:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Unia Skierniewice1:2Jagiellonia II Białystok

4 kolejka - 21-22 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Legia II Warszawa3:1Broń Radom
  • Jagiellonia II Białystok 1:5Polonia Warszawa
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki2:4Unia Skierniewice
  • Ursus Warszawa1:1Wissa Szczuczyn
  • Sokół Aleksandrów Łódzki3:4Legionovia Legionowo
  • KS Kutno0:0GKS Wikielec
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki3:0ŁKS II Łódź
  • Znicz Biała Piska1:3Pelikan Łowicz
  • Pilica Białobrzegi 4:1Mamry Giżycko

5 kolejka - 27-29 sierpnia

  • GospodarzGość
  • Broń Radom3:1Pilica Białobrzegi
  • ŁKS II Łódź1:2Znicz Biała Piska
  • Pelikan Łowicz1:1Legia II Warszawa
  • GKS Wikielec3:0Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Legionovia Legionowo 2:1KS Kutno
  • Wissa Szczuczyn1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Unia Skierniewice1:2Ursus Warszawa
  • Polonia Warszawa1:2Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Błonianka Błonie4:2Jagiellonia II Białystok

6 kolejka - 3-5 września

  • GospodarzGość
  • Mamry Giżycko 1:2Broń Radom
  • Sokół Aleksandrów Łódzki1:4Unia Skierniewice
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki1:3Błonianka Błonie
  • Ursus Warszawa0:2Polonia Warszawa
  • Znicz Biała Piska1:2GKS Wikielec
  • Legia II Warszawa2:1ŁKS II Łódź
  • Pilica Białobrzegi 1:1Pelikan Łowicz
  • Wissa Szczuczyn1:2KS Kutno
  • Legionovia Legionowo 3:1Lechia Tomaszów Mazowiecki

7 kolejka - 8 września

  • GospodarzGość
  • Jagiellonia II Białystok 0:1Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pelikan Łowicz1:1Mamry Giżycko
  • ŁKS II Łódź2:3Pilica Białobrzegi
  • GKS Wikielec1:0Legia II Warszawa
  • Legionovia Legionowo 1:0Znicz Biała Piska
  • Wissa Szczuczyn1:4Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Unia Skierniewice1:2KS Kutno
  • Polonia Warszawa1:0Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Błonianka Błonie2:2Ursus Warszawa

8 kolejka - 11-12 września

  • GospodarzGość
  • Broń Radom0:0Pelikan Łowicz
  • Ursus Warszawa2:3Jagiellonia II Białystok
  • Sokół Aleksandrów Łódzki3:0Błonianka Błonie
  • KS Kutno0:0Polonia Warszawa
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki1:1Unia Skierniewice
  • Znicz Biała Piska0:0Wissa Szczuczyn
  • Legia II Warszawa1:1Legionovia Legionowo
  • Pilica Białobrzegi 3:0GKS Wikielec
  • Mamry Giżycko 1:3ŁKS II Łódź

9 kolejka - 18-19 września

  • GospodarzGość
  • ŁKS II Łódź2:1Broń Radom
  • GKS Wikielec1:2Mamry Giżycko
  • Legionovia Legionowo 3:1Pilica Białobrzegi
  • Wissa Szczuczyn0:0Legia II Warszawa
  • Unia Skierniewice3:2Znicz Biała Piska
  • Polonia Warszawa2:1Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Błonianka Błonie1:2KS Kutno
  • Jagiellonia II Białystok 2:0Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki3:0Ursus Warszawa

10 kolejka - 25-26 września

  • GospodarzGość
  • Broń Radom3:2GKS Wikielec
  • Legia II Warszawa0:2Unia Skierniewice
  • Sokół Aleksandrów Łódzki1:2Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • KS Kutno1:0Jagiellonia II Białystok
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki4:0Błonianka Błonie
  • Znicz Biała Piska1:3Polonia Warszawa
  • Pilica Białobrzegi 2:1Wissa Szczuczyn
  • Mamry Giżycko 0:1Legionovia Legionowo
  • Pelikan Łowicz3:0ŁKS II Łódź

11 kolejka - 2-3 października

  • GospodarzGość
  • Legionovia Legionowo 1:0Broń Radom
  • GKS Wikielec1:1Pelikan Łowicz
  • Wissa Szczuczyn1:2Mamry Giżycko
  • Unia Skierniewice0:1Pilica Białobrzegi
  • Polonia Warszawa2:3Legia II Warszawa
  • Błonianka Błonie1:4Znicz Biała Piska
  • Jagiellonia II Białystok 0:2Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki2:2KS Kutno
  • Ursus Warszawa2:1Sokół Aleksandrów Łódzki

12 kolejka - 8-10 października

  • GospodarzGość
  • Broń Radom1:0Wissa Szczuczyn
  • KS Kutno0:0Ursus Warszawa
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki0:3Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Znicz Biała Piska0:3Jagiellonia II Białystok
  • Legia II Warszawa6:2Błonianka Błonie
  • Pilica Białobrzegi 1:2Polonia Warszawa
  • Mamry Giżycko 1:3Unia Skierniewice
  • Pelikan Łowicz1:2Legionovia Legionowo
  • ŁKS II Łódź2:2GKS Wikielec

13 kolejka - 13 października

  • GospodarzGość
  • Unia Skierniewice1:0Broń Radom
  • Błonianka Błonie4:0Pilica Białobrzegi
  • Legionovia Legionowo 3:2ŁKS II Łódź
  • Wissa Szczuczyn0:0Pelikan Łowicz
  • Polonia Warszawa1:2Mamry Giżycko
  • Jagiellonia II Białystok 2:2Legia II Warszawa
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki0:2Znicz Biała Piska
  • Ursus Warszawa0:5Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Sokół Aleksandrów Łódzki1:1KS Kutno

14 kolejka - 16-17 października

  • GospodarzGość
  • Broń Radom2:1Polonia Warszawa
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki0:0Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Znicz Biała Piska1:3Ursus Warszawa
  • Legia II Warszawa2:0Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pilica Białobrzegi 2:8Jagiellonia II Białystok
  • Mamry Giżycko 1:3Błonianka Błonie
  • Pelikan Łowicz0:3Unia Skierniewice
  • ŁKS II Łódź6:1Wissa Szczuczyn
  • GKS Wikielec1:1Legionovia Legionowo

15 kolejka - 23-24 października

  • GospodarzGość
  • Błonianka Błonie2:0Broń Radom
  • Wissa Szczuczyn1:1GKS Wikielec
  • Unia Skierniewice1:1ŁKS II Łódź
  • Polonia Warszawa3:1Pelikan Łowicz
  • Jagiellonia II Białystok 0:1Mamry Giżycko
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki3:0Pilica Białobrzegi
  • Ursus Warszawa0:4Legia II Warszawa
  • Sokół Aleksandrów Łódzki0:1Znicz Biała Piska
  • KS Kutno2:1Lechia Tomaszów Mazowiecki

16 kolejka - 30-31 października

  • GospodarzGość
  • Broń Radom2:1Jagiellonia II Białystok
  • Znicz Biała Piska1:1KS Kutno
  • Legia II Warszawa1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Pilica Białobrzegi 2:3Ursus Warszawa
  • Mamry Giżycko 0:1Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pelikan Łowicz2:3Błonianka Błonie
  • ŁKS II Łódź0:1Polonia Warszawa
  • GKS Wikielec2:3Unia Skierniewice
  • Legionovia Legionowo 3:0Wissa Szczuczyn

17 kolejka - 6-7 listopada

  • GospodarzGość
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki3:0Broń Radom
  • KS Kutno3:3Legia II Warszawa
  • Sokół Aleksandrów Łódzki0:0Pilica Białobrzegi
  • Błonianka Błonie2:1ŁKS II Łódź
  • Ursus Warszawa2:1Mamry Giżycko
  • Unia Skierniewice1:0Legionovia Legionowo
  • Polonia Warszawa3:0GKS Wikielec
  • Jagiellonia II Białystok 1:1Pelikan Łowicz
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki5:0Znicz Biała Piska

18 kolejka - 12-14 listopada

  • GospodarzGość
  • Broń Radom0:4Ursus Warszawa
  • Legia II Warszawa2:3Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • ŁKS II Łódź3:3Jagiellonia II Białystok
  • Legionovia Legionowo 1:1Polonia Warszawa
  • Wissa Szczuczyn3:1Unia Skierniewice
  • Pilica Białobrzegi 3:1KS Kutno
  • Mamry Giżycko 1:2Sokół Aleksandrów Łódzki
  • GKS Wikielec0:1Błonianka Błonie
  • Pelikan Łowicz1:3Świt Nowy Dwór Mazowiecki

19 kolejka - 20-21 listopada

  • GospodarzGość
  • Sokół Aleksandrów Łódzki1:2Broń Radom
  • Polonia Warszawa2:0Wissa Szczuczyn
  • Błonianka Błonie2:2Legionovia Legionowo
  • Jagiellonia II Białystok 0:1GKS Wikielec
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki3:2Pilica Białobrzegi
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki0:0ŁKS II Łódź
  • Ursus Warszawa2:1Pelikan Łowicz
  • KS Kutno2:0Mamry Giżycko
  • Znicz Biała Piska0:4Legia II Warszawa

20 kolejka - 26-28 listopada

  • GospodarzGość
  • Broń Radom4:1KS Kutno
  • Znicz Biała Piska:Pilica Białobrzegi
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki0:0Mamry Giżycko
  • Sokół Aleksandrów Łódzki:Pelikan Łowicz
  • Ursus Warszawa0:3ŁKS II Łódź
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki3:1GKS Wikielec
  • Jagiellonia II Białystok 3:4Legionovia Legionowo
  • Błonianka Błonie3:0Wissa Szczuczyn
  • Polonia Warszawa:Unia Skierniewice